banner198

İyi Yetişmiş Toplum, Kalkınmanın Dinamiğidir

Başkan Dinç, her yaz düzenlenerek geleneksel hale gelen Yaz Kursları hakkında bilgi vermek için basın toplantısı düzenledi

İyi Yetişmiş Toplum, Kalkınmanın Dinamiğidir
banner145

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, her yaz düzenlenerek geleneksel hale gelen“Yaz Kursları” hakkında bilgi vermek için basın toplantısı düzenledi.

 

Bu yıl 2 Temmuz 2012’de eğitime başlayan Belediye Yaz Kurslarında; 16 branşta 734 kursiyere ÇABEM, Hanımlar Lokali, Gençlik Merkezi, Güzel Sanatlar Lisesi, Çivitçioğlu Medresesi ve Kadın İstihdam Merkezi’nde 14 Eylül 2012 tarihine kadar 19 eğitmen eşliğinde eğitim vermeye devam ediliyor.

 

 

Yaz kursları kayıtlarında Çankırılıların daha çok İngilizce, Gitar, Diksiyon, Bağlama, Resim, Basketbol ve Piyano alanlarına ilgi duyduğunun da ortaya çıktığını söyleyen Başkan Dinç “ Yaz Kursları ile ilgili müfredatımız büyük titizlikle hazırlandı. Bütün amacımız; belediyenin tüm imkanlarını sunarak, kendini geliştirmek isteyen vatandaşlarımıza yetenekleri doğrultusunda gerekli ortamları sağlamak. Bu konuya çok önem veriyorum. Zira, iyi yetişmiş toplum, kalkınmanın dinamiğidir!” diyerek basın toplantısını sonlandırdı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER