banner198

Menfur saldırıyı esefle kınıyorum

AK Parti Çankırı Milletvekili Suat Kınıklıoğlu polis teşkilatına karşı gerçekleşen terörist saldırıyı kınadı.

Menfur saldırıyı esefle kınıyorum
banner145

AK Parti Çankırı Milletvekili Suat Kınıklıoğlu polis teşkilatına karşı gerçekleşen terörist saldırıyı kınadı. Ayrıca 12 Haziran yapılacak seçime ilişkin önemli açıklamalar yaptı.


Kınıklıoğlu şehit polis memuru Recep Şahin’in ailesine başsağlığı diledi

 

Kınıklıoğlu şehit polis memuru Recep Şahin’in ailesine başsağlığı, yaralanan Çankırılı polis memuru Metin Kuş'a acil şifalar diledi.

AK Parti Çankırı Milletvekili Suat Kınıklıoğlu terörist saldırıyı lanetledi, şehit polis memuru Recep Şahin’e rahmet, ailesiyle emniyet teşkilatına başsağlığı, yaralı polis memuru Metin Kuş’a acil şifalar diledi.

Kınıklıoğlu açıklamasında "Dün vuku bulan menfur saldırıyı esefle kınıyorum. Bu saldırının komşu ilimiz Kastamonu'da meydana gelmiş olması bir polis memurumuzun şehit olup Çankırı ili Yapraklı ilçesi Yakadere köyü nüfusuna kayıtlı polis memuru hemşehrimizin yaralanması bizi daha da üzmüştür." dedi.

Terörist saldırıyı lanetleyen Kınıklıoğlu "Şehit olan Recep Şahin’e Allah'tan rahmet ailesine başsağlığı dilerken yaralanan polis memuru hemşehrime acil şifalar diliyorum" dedi.

Türkiye’de secim atmosferini gereksiz yere çığrından çıkarmak isteyen çevrelerin olduğunun bunun demokrasimize ve ülke huzuruna zarar verdiğini belirten Kınıklıoğlu "İnşallah Çankırımızda ve ülkemizde bu tür acıları yaşamayız" dedi.

KINIKLIOĞLU: Seçim sonucu 2-0


AK Parti'nin Çankırı’da secim kampanyasına tam hızla devam ettiğini belirten KINIKLIOĞLU Çankırı’da secim sonucunun 2-0 AK Parti lehine olacağını ifade etti. "Bütün teşkilatımız ve partililer bu sonucu elde etmek için canla basla çalışıyoruz" diyen Kınıklıoğlu önümüzdeki günlerde Çankırı’da seçim çalışması için merkezde olacağının altını çizdi.

"Önemli olan huzur ve demokrasi kültürümüze yakışır bir secimin gerçekleşmesi, halkımızın iradesinin sandığa olaysız yansımasıdır. Bizim için vatandaşlarımızın güvenliği kutsaldır". dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER