banner198

Muharrem Kıcıman MHP den aday adayı

Muharrem Kıcıman Milliyetçi Haraket Partisinden milletvekilliği adaylığını açıklayan bir basın açıklaması yayınladı.

Muharrem Kıcıman MHP den aday adayı
banner145

MHPye en yüksek oyu kazandırmada üzerime bir görev düştüğü inancıyla aday adayı olarak karşınızdayım diyen Muharrem Kıcıman Milliyetçi Haraket Partisi'nden milletvekilliği adaylığını açıklayan bir basın açıklaması yayınladı.

 

Değerli Çankırılılar

 

Adım Muharrem Kıcıman. Çankırı’lıyım. Annesi ev kadını babası celep bir ailenin altı çocuğundan biriyim. Devletimin parasıyla yatılı okudum. Elde avuçta olmayınca başka türlü eğitim almam imkânsızdı. Matematik öğretmeni oldum. Altı yıl sadece matematik öğretmedim, memleketimin çocukları da okusun, büyüsün, hayatı, dünyayı öğrensin, ailesine, şehrine vatanına hizmet etsin diye çalıştım. Devletim ve milletim baş tacım oldu.

 

Öğretmenlikten sonra seksenli yılların başında sanayiciliğe geçtim. Küçük bir atölyede zorlu şartlar altında başlayan mücadelem, bugün Çankırı’ya kazandırdığım bir tel örgü fabrikası, iç ve dış piyasalara ihracat ile sürüyor.

 

Muharrem Kıcıman olarak dünyanın onlarca ülkelesine gittim. Avustralya’dan Amerika’ya, Uzakdoğu’ya ve tüm Avrupa’ya iş bağlantıları yaptım. Memleketime döviz kazandırmak için bizim alanda dünya devleri olan şirketlerle mücadele ettim, sürekli pazar payımı artırdım. Bu ülkelerde gördüğüm etkileyici, güzel üretim, yönetim örneklerini ülkeme taşımaya çalıştım.

 

Ülkücülük benim için sadece bir fikir değil aynı zamanda bu dünyada var olma yaşama sebebimdir. Böylesine bir kardeşlik ve dayanışma imanı olmasaydı herhalde benim gibi bu davanın diğer fertleri için de dünya çok ıssız ve yalnız bir yer olurdu.

 

Birikimimi, bilgimi, görgümü milletvekili olarak milletimin hizmetine sunmak amacıyla Çankırı’dan aday adayı oldum. Hizmet bir koşu işidir, koştum. 2011 seçimleri için, hemşerilerimin ısrarlı talepleri ve MHP’ye en yüksek oyu kazandırmada üzerime bir görev düştüğü inancıyla aday adayı olarak karşınızdayım.

 

Çankırı Türkiye’nin unutulmuş illerinden birisidir. Ben onu yeniden hatırlatmak ve ülkenin gündemine getirmek istiyorum.

 

Çankırı işsizliğin en yüksek olduğu illerden biridir. Bu zorlu dönemde herkesin insanca yaşayacağı bir işe ve gelire sahip olması için çalışmayı ibadet derecesinde görmekteyim. Baca tüttürmek için adayım.

 

Önümüzdeki Türkiye’de ve dünyada en geçerli hazine kaliteli eğitimdir. Çankırı her düzeyde kaliteli eğitimle buluşsun diye karşınızdayım.

 

İnsanın hayatı turp fiyatına olmamalı. İnsanca sağlık hizmeti için aranızdayım.

Çankırı ticarette ve turizmde atak yapsın, değerlerine başkalarını ortak etsin, kendisi zenginlesin, ülkeye katkı yapsın diye sizden oy ve destek istiyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner258