banner198

MUHTARLAR HİZMETTEN MEMNUN

Belediye Başkanı İrfan Dinç, Tarihi Çamaşırhanede düzenlediği bir toplantıyla mahalle muhtarlarının sorunlarını ve isteklerini dinledi.

MUHTARLAR HİZMETTEN MEMNUN
banner145

Belediye Başkanı İrfan Dinç, Çankırı’daki mahalle muhtarlarının yapılan hizmetlerden genel anlamıyla memnun olduklarını kendilerinden duymaktan büyük bir mutluluk duyduğunu  belirterek “Tüm birimlerimizle birlikte hizmet için çalışıyoruz” dedi.

Belediye Başkanı, Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin de katılımıyla gerçekleşen muhtarlar toplantısına bu kez Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu ve emniyet şube müdürleri de katıldı.

 

Tarihi Çamaşırhane’nin otantik atmosferinde gerçekleşen toplantıda muhtarlar önce asayiş ve trafik açısından yaşadıkları sıkıntıları emniyet yetkililerine aktardı. Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu’da belediyenin düzenlediği böyle bir toplantıda belediye yetkilileri ve mahalle muhtarları ile birlikte olmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek asayiş ve trafik yönünden yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

Belediye Başkanı İrfan Dinç, mahalle muhtarlarının sorunlarını ve isteklerini dinledikten sonra yaptığı konuşmada “Şiddetli bir kış mevsiminin ardından özellikle yollarımızda sıkıntılar yaşadık. Ancak ekiplerimizi yolların bakım ve onarımı için seferber ettik. Genel olarak sizler de yol tamiratları ile ilgili taleplerde bulunuyorsunuz. Genel manada hizmetlerimizden memnuniyet duymanız bizi daha güzel işler yapmak için motive ediyor. Başkan Yardımcılarımız, tüm birim müdürlerimiz ve çalışanlarımızla sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

 

HOPARLÖRLERİN DURUMU

 

Mahalle Muhtarları özellikle hoparlör sisteminin bozulması nedeniyle cenazelerden haberdar olamadıklarını belirterek Belediye Başkanı İrfan Dinç’ten hoparlörlerin durumu hakkında bilgi istediler.

 

Başkan Dinç de hoparlör sisteminin çok eski olması nedeniyle sık sık arızalandığını ve yedek parça noktasında ciddi sıkıntı çekildiğini belirterek “Duyuru sisteminin tamamıyla yenilenmesi ile ilgili arkadaşlarımız bir etüd çalışması yapıyor. Diğer yandan da hoparlör sisteminin kaldırılmasını isteyen ciddi bir karşı duruş var. Bizim her düşünceye saygımız var. İnsanlarımızın bir şekilde cenazelerden de, kentteki etkinliklerden de haberdar olması gerekiyor. Bir taraftan da arkadaşlarımız cep telefonlarına mesaj yöntemiyle duyuruların yapılması üzerinde çalışıyor” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner304