banner198

Şahin'in, Türk Polis Teşkilatı mesajı

TBMM 24. Dönem Çankırı Milletvekili Avukat İdris Şahin, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 172. yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Şahin'in, Türk Polis Teşkilatı mesajı
banner145
TBMM 24. Dönem Çankırı Milletvekili Avukat İdris ŞahinTürk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 172. yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.


Şahin mesajında şunları kaydetti:


Devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü korumak, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek yolunda en önemli görevleri başarıyla yerine getiren Emniyet Teşkilatımıza müteşekkir ve minnettarız.

 

Gücünü halktan ve yasalardan alan polisimiz, görevini her zaman fedakârca yapmış, milletimizin huzur ve güvenliği için gerektiğinde canını bile vermekten kaçınmamış, milletimizin güvenini ve takdirini kazanmıştır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle tüm emniyet teşkilatımızın polis haftasını kutluyor, görevi esnasında şehit olan polislerimizi rahmetle,gazilerimizi şükranla anarken; Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarına aileleri ile birlikte sağlıklı mutlu ve başarılı günler diliyorum.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2017, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER