banner198

Şehit babasından teşekkür ziyareti

Şehit J.Teğmen Korhan Kuruçay’ın babası Ünal Kuruçay, Vali Vahdettin Özcan’ı ziyaret ederek teşekkür etti.

Şehit babasından teşekkür ziyareti
banner145

Şehit J.Teğmen Korhan Kuruçay’ın babası Ünal Kuruçay, Vali Vahdettin Özcan’ı ziyaret ederek teşekkür etti.

Şehit Babası Ünal Kuruçay, Vali Vahdettin Özcan’ı Makamında ziyaret ederek törene katılan, taziyede bulunan ve kendilerine bugüne kadar ziyaret edip, yalnız bırakmayan herkese şükran ve teşekkürlerini ilettiler.

Kuruçay, Vali Vahdettin Özcan’ı ziyaretinde, “Şehidimizin törenine katılan Milli Savunma Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz’a, Jandarma Genel Komutanı Sayın Orgeneral Bekir Kalyoncu’ya, İçişleri Bakanlığı Müsteşar Vekili Vali Mustafa Bahrettin Demirer’e, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Kılıçlar’a, hem törenimize katılıp daha sonra da ziyaretleri ile bizleri onurlandıran başta Sayın Valimiz siz ve Eşiniz olmak üzere Milletvekillerimiz Av. İdris Şahin ve Hüseyin Filiz’e, Çankırı Eski Valimiz Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner’e  Garnizon Komutanımız Top.Kur.Alb.Tayyar Aydın’a, Belediye Başkanımız İrfan Dinç’e İl Jandarma Komutanımız J.Alb.Şakir Uslu’ya, İl Emniyet Müdürümüz Osman Zoroğlu’na,

İlçede bir gün olsun bizleri yalnız bırakmayan Kurşunlu Kaymakam Vekilimiz Kürşad Karaca, Belediye Başkanı İbrahim Doğu, İlçe Jandarma Komutanı J.Bşçvş. İsmail Aydın ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Muzaffer Büyükçakır’a, İlimizden, İlçemizden ve diğer tüm İlçelerimizden törenimize katılıp taziye ziyaretlerinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürlerine, Siyasi Parti Temsilcilerine, Sivil Toplum Kuruluşlarına, ayrıca diğer İllerimizden taziyede bulunan Çankırılı Sivil Toplum Kuruluşlarına ve gösterdikleri hassasiyet nedeniyle basın kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum” diyerek şükran ve teşekkürlerini iletti.

Vali Vahdettin Özcan, “Bizler sizlerin her zaman yanındayız, bu bizim görevimiz. Biz size ve şehidimize şükran borçluyuz. Sizin evladınız, bizim evladımız. 8 şehidimiz daha var, kan akmaya devam ediyor. Allah yardımcımız olsun, ama devletimiz bunun üstesinden mutlaka gelecektir” dedi.

Her zaman kapısının ve gönlünün açık olduğunu belirten Vali Özcan, rahatsız olan diğer oğlunun yanına gideceğini belirten Kuruçay’a geçmiş olsun dileklerini ileterek ziyareti nedeniyle teşekkür etti

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER