banner198

Taekwondo Dostluk Müsabakaları yapıldı

Şehitleri Anma Haftası İller arası Taekwondo Dostluk Müsabakaları Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda yapıldı.

Taekwondo Dostluk Müsabakaları yapıldı
banner145

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen Şehitleri Anma Haftası İller arası Taekwondo  Dostluk Müsabakaları Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda yapıldı.

 

Müsabakalar 7 ilden 12 spor kulübü,12 antrenör, 14 hakem ve 23 bayan 113 erkek sporcu olmak üzere toplam 162 idareci, antrenör ve sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Müsabakalarda dereceye giren sporcularımızın ödülleri Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan, Belediye Başkan Vekili Rafet Alemdar, Askerlik Şube Başkanı Alb. Sinan Melül, Belediye Başkan Yardımcısı Mithat Kılıç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyfettin Turan, Huzur Evi Müdürü ve Taekwondo Federasyonu Temsilcisi Tuncay Haskılıç, İŞ-KUR Müdürü Muzaffer Çamırcı, İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Bülent Yeğin,  Çankırı ASKF Başkanı Ahmet Çardak, KAMUSEN İl Başkanı Sayın Metin Memiş tarafından verildi.

 

GENÇ BAYANLAR 46 KG                                                KULÜBÜ                             

1.SEVİLAY KABATAŞ                                          İĞDİR LİSESİ SPOR KULÜBÜ   

2.MERVE KEDİCİ                                                  ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ     

 

GENÇ BAYANLAR 42 KG

1. AYŞE NUR DİNÇ                                              ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

2.KÜBRA KORKMAZER                                      TAŞKÖPRÜ LİDER SPOR KULÜBÜ

 

GENÇ BAYANLAR 49 KG

1. MELİKE BİÇER                                                  KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2. MERYEM KADERLİ                                          İĞDİR LİSESİ SPOR KULÜBÜ

3. GÜLŞAH KAYMAZ                                            ÇANKIRI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

4. SEVİNUR DEMİRTAŞ                                      TOSYA HALK EĞİTİM MERK.SP. KLB

 

GENÇ BAYANLAR 68 KG

1. BERRA USTA                                                    İĞDİR LİSESİ SPOR KULÜBÜ

2. EDA NUR SUNGUR                                         ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

3. DİLAY İLKDOĞAN                                            ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

4. EBRU CAN                                                         SİNOP KUZEYYILDIZI SPOR KLB.

 

GENÇ BAYANLAR 59 KG

1. DİLŞAT ŞAHİN                                                   ÇANKIRI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2. NALAN NESLİHAN YILMAZ                           TAŞKÖPRÜ LİDER SPOR KULÜBÜ

3. MERVE YILDIZ                                                  İĞDİR LİSESİ SPOR KULÜBÜ

4. AYŞE SAYGI                                                      KASTAMONU ERİŞEN SPOR KLB.

 

GENÇ BAYANLAR 52 KG

1. ZEYNEP YETER ALTAN                                 YOZGAT SORGUN BLD. SPOR. KLB.

2. MEDİHA KADERLİ                                            İĞDİR LİSESİ

3. DUYGU NUR ÇAYCI                                        KASTAMONU TÜRK TELEKOM SP.

 

GENÇ BAYANLAR +68 KG

1. MELİKE ARZU İLAYDA ÇAPULCUOĞLU    İĞDİR LİSESİ SPOR KULÜBÜ

 

 

 

GENÇ BAYANLAR 55 KG

1. BÜŞRA YILDIRIM                                              KASTAMONU TÜRK TELEKOM SP.

2. GÜLSÜM ALTAN                                               YOZGAT SORGUN BLD.SP.KLB.

3. FEYZA NUR TOKMAK                                     ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

4. YASEMİN KULA                                                ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

 

GENÇ ERKEKLER +78 KG

1. AYDIN ÇİLELÇİ                                                 İĞDİR LİSESİ SPOR KULÜBÜ

 

 

GENÇ ERKEKLER 59 KG

1. RECEP ALPARSLAN DALSIZ                                   TOSYA HALK EĞİTİM MERK. SP.KLB

2. BATUHAN ÜNAL                                                         ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

3. FURKAN ALKAN                                                         ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

4. BURAK DİKOĞLU                                             KASTAMONU TÜRK TELEKOM SP.

 

GENÇ ERKEKLER 48 KG

1. GÖKSEL YILDIRIM YUMURTACI                  TOSYA HALK EĞİTİM MERK.SP.

2. FURKAN ÇAKAN                                              ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

3. CEMİL ULUYILMAZ                                          ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

 

GENÇ ERKEKLER 63 KG

1. NURULLAH CANKURTARAN                                   YOZGAT SORGUN BLD. SP.

2. YAFES MURAT                                                 YOZGAT SORGUN BLD.SP.

3. ALPEREN DEMİR                                             ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

4. AHMET ALİ DİNÇ                                              ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

 

GENÇ ERKEKLER 68 KG

1. H.ŞEVKİ ÇETİN                                                 YOZGAT SORGUN BLD. SP.

2. DİLAVER TOK                                                    ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

3. BEYTULLAH DİREN                                         YOZGAT SORGUN BLD. SP.

4. MERT OVALIOĞLU                                           KASTAMONU TÜRK TELEKOM SP.

 

GENÇ ERKEKLER 51 KG

1. FURKAN KUŞCU                                              TAŞKÖPRÜ LİDER SPOR KULÜBÜ

2. SEMİH BAYAT                                                   ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

3. ERKAN YURTSEVER                                      KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 

GENÇ ERKEKLER 55 KG

1. FURKAN GÜVENCİ                                          YOZGAT SORGUN BLD. SP.

2. MERTCAN KELEN                                            KASTAMONU BLD. SP.

3. EBUBEKİR ELMACI                                         KASTAMONU ERİŞİEN SPOR KLB.

4. M. ENES TELLİ                                                  YOZGAT SORGUN BLD. SP.

 

GENÇ ERKEKLER 45 KG

1. ALPEREN AKARCA                                         ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

2. MUHAMMET KANDEMİR                                YOZGAT SORGUN BLD.SP.

3. KUTAY UZUNÇELEBİ                                      KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

4.MUSTAFA ÖZKAN                                             ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

 

BÜYÜK ERKEKLER 74 KG

1. HASRET SÖNMEZ                                           ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

2. MUTLU ARSLAN                                                           YOZGAT SORGUN BLD. SP.

3. CİHAT YILMAZ                                                   ÇANKIRI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

4. HASAN ÇOLAK                                                 KÜRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 

BÜYÜK ERKEKLER 54 KG

1. SEFA LEYLEK                                                   KASTAMONU TÜRK TELEKOM SP.

2. SADULLAH BULUT                                          ÇANKIRI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3. FERDİ KARAMAN                                             TOSYA HALK EĞİTİM MERK. SP.

4. YUNUS ÜZER                                                    TOSYA HALK EPİTİM MERK. SP.

 

BÜYÜK ERKEKLER 87 KG

1. CAVİT AYAĞ                                                      KASTAMONU TÜRK TELEKOM SP.

2. MURAT MATUR                                                 KASTAMONU TÜRK TELEKOM SP.

3. AYDIN GÖRKEMUSTA                                    ÇANKIRI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 

BÜYÜK ERKEKLER 68 KG

1. ALİ İHSAN NERGİZ                                          ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ

2.ÖMER MADEN                                                   KASTAMONU TÜRK TELEKOM SP.

3.SITKI ÖZKAYA                                                    ÇANKIRI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

4. TEKİN ALTAY                                                     ÇANKIRI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 

BÜYÜK ERKEKLER 58 KG

1. MEHMET CUMA SAĞIROĞLU                       KASTAMONU TÜRK TELEKOM SP.

2. BARIŞ YILMAZ                                                  ÇANKIRI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3.OSMAN ÖZBİLEN                                              TOSYA HALK EĞİTİM MERK. SP.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner304