banner198

Tuğrul Kaya Kızılırmaktan bağımsız aday…

Bağımsız İl Genel Meclis Üyesi olarak çalışmalarına başlayan Tuğrul Kaya, Kızılırmaklılardan kendisi için destek istiyor...

Tuğrul Kaya Kızılırmaktan bağımsız aday…
banner145

29 Mart 2009 Pazar günü gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi Çankırı genelinde renkli simalar ve farklı siyasi hareketlere de rastlamak mümkün oluyor. İşte bunlardan bir tanesi de Kızılırmak’ta gerçekleşiyor.

 

Yıllardan bu yana Kızılırmak Ziraat Odasında çalışan Tuğrul Kaya, 29 Mart seçimlerine bağımsız İl Genel Meclis Üyesi olarak hazırlanıyor. Tuğrul Kaya bölge barajını aşarsa, Kızılırmak’tan bağımsız il genel meclis üyesi olarak Çankırı İl Genel Meclisinde ilçesini temsil edecek.

 

Kızılırmak İl Genel Meclis üyeliği için bağımsız aday olan Tuğrul Kaya, adaylığı ile ilgili olarak Çankırı Postasına şunları söyledi:

 

“Kızılırmak’ta yaşayan Kızılırmaklı bir vatandaş olarak Kızılırmak halkının desteğini aldım ve bağımsız adaylığımı kendi başıma karar vermedim. Bütün köy ve mahalle muhtarlarının ve sivil toplum kuruluşlarının desteğini aldım. Bütün halkın teveccühünü kazanmış bir kişi olarak Kızılırmak’ta iddialı bir adayım. Kızılırmak halkı olarak tek bir yumruk olduk: ‘İddialıyız. Heyecanlıyız. Kızılırmaklıyız’ sloganıyla yola çıkıyorum ve 29 Mart’ta yapılacak seçimlerde halkımızın desteği ile bu yarışı önde tamamlayacağıma olan inancım tamdır. Kızılırmak’ın içinde bulunduğu sorunların çözümü konusunda 29 Mart 2009 Pazar günü yapılacak seçimlerde beni Kızılırmak’tan bağımsız İl Genel Meclis Üyesi olarak seçecek hemşerilerime şimdiden teşekkür ediyorum.”

 

 

Tuğrul Kaya kimdir?
1969 Çankırı Kızılırmak doğumlu. 1992 yılında Kızılırmak Ziraat Odası kurucusu. Halen Kızılırmak Ziraat Odası başkanlığında çalışıyor. Kızılrmak İlçesinde yaşıyor. Kızılırmaklı ve “Kızılırmaklılar’ın içinden biri olarak Kızılırmağımızın sorunlarını biz Kızılırmaklılardan başkası bilemez” diyor. Tuğrul Kaya evli ve 2 çocuk babası.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER