banner198

Tüm Emekçi Kardeşlerimin Bayramını kutluyorum

AK Partisi Çankırı İl Başkanı Salim Çivtiçioğlu, 1 Mayıs İşçi Bayramını yayımladığı mesajla kutladı.

Tüm Emekçi Kardeşlerimin Bayramını kutluyorum
banner145

Adalet ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Başkanı Salim Çivtiçioğlu, Türkiye ve Dünya’da çalışanların bayramı olarak kabul edilen 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı yayımladığı mesajla kutladı.

 

Çivitçioğlu, her yıl olduğu gibi 1 Mayıs tarihinde kutlanan işçi bayramının emek ve dayanışmanın sembolü olduğunu işçi bayramının toplumsal barışa, birlik ve kardeşliğin pekişmesine vesile olması temennisinde bulundu.

 

Mesajında; Türkiye’nin 2023’te dünyanın en büyük ilk on ekonomisi arasına girmeyi hedeflediğini vurgulayan Çivitçioğlu,  Ak Parti’nin hedeflediği 2023 zengin, müreffeh, güçlü toplum hedefine, işçilerin alın terleriyle ve üretimi artırarak ulaşacaklarını söyledi.

 

Emeğin ve alın terinin yanında olduklarını belirten Çivitçioğlu, Ak Parti olarak her türlü çalışanın destekçisi olduklarını belirterek çalışma hayatında emek ve alın terinin ne olduğunu çok iyi bildiklerini söyledi.

 

Çivitçioğlu, “Hükümet olduğumuzdan buyana çalışanların sorunlarını çözme gayretinde olduk ve bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Teşkilatım adına tüm işçi, memur, emekçi, kardeşlerimin işçi bayramını kutluyor bu günün huzur, güven ve hayırlar getirmesini diliyor saygılar sunuyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER