banner198

Ulaş Ulusan yuvaya döndü…

Ara transferin son gününde Çankırı Belediyespor bombayı patlattı ve eski golcüsünü renklerine bağladı.

Ulaş Ulusan yuvaya döndü…
banner145

Ara transferin son gününde Çankırı Belediyespor bombayı patlattı ve eski golcüsünü renklerine bağladı.

 

Son olarak Erzurumspor’da futbol oynayan Çankırı Belediyespor’un kazandığı başarılarda imzası olan eski başarılı golcüsü Ulaş Ulusan ile 1.5 yıllık bir sözleşme imzalandı.

 

Konuyla ilgili olarak görüştüğümüz Çankırı Belediyespor Kulübü Başkanı Celal Kaman “Transferin son günü.Erzurumspor’la yollarını ayıran kulübümüze emeği geçmiş başarılı futbolcumuz Ulaş’la yeniden anlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gruptaki iddiamızı sürdürmek için gereken tüm fedakarlıkları yapıyoruz. Camiamıza hayırlı olsun.”

 

"Yuvaya dönmek çok güzel bir duygu"

Transfer işlemleri tamamlanan Ulaş, ayağının tozuyla bugün takımla birlikte ilk idmana çıktı. İdman sonrası kendisine ulaştığımız Ulaş Ulusan Çankırı Postasına şunları söyledi:

 

"Çankırı'da olmaktan son derece mutluyum. Dünü arkamızda bırakarak geleceğe bakmamız gerektiğini düşünüyorum. Çankırı Belediyespor için akıtacağım terin heyecanını şimdiden hissediyorum. Bir futbolcu için sahalardan ve futboldan uzak kalmak iyi bir durum değil. Çankırı Belediyespor bulunduğu grubun en iyi takımlarından bir tanesi. Bazı şanssızlıklar yüzünden klasman grubunda mücadele etmek zorunda kaldı. Ancak play-offda mücadele edeceğimizi düşünüyorum. Çankırı Belediyespor taraftarı ile buluşmanın heyecanını yaşıyorum. Gerçekten Çankırı Belediyespor'un kıymetini buradan ayrılınca daha da belirgin olarak anladım. Çankırı Belediyespor çok farklı bir kulüp. Hiçbir maddi şart ortaya koymadan geldim 1.5 yıllık kontrata imza attım. Tekrar hayırlı olsun."

 

Başarılı ve golcü futbolcu Ulaş, antrenman eksiği bulunduğu ve önümüzdeki iki haftayı sıkı bir programla geçirerek takımdaki yerini almayı hedeflediğini sözlerine ekledi.

 

Oynadığı futbolla ve attığı gollerle Çankırı Belediyespor taraftarının gönlünde taht kuran Ulaş'ın samimi duygularına taraftarın da olumlu cevap vermesi bekleniyor.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER