banner198

Yaşar Kurtyemezden Cevdet Çetine tam destek…

Ilgazdan belediye başkan aday adaylığı sürecinde ortaya koyduğu projelerle sokaktaki vatandaşın büyük desteğini alan Kurtyemezden Cevdet Çetine tam destek geldi.

Yaşar Kurtyemezden Cevdet Çetine tam destek…
banner145

AK Parti Ilgaz Belediye Başkan aday adayı olarak Çankırı siyasetine adım atan Yaşar Kurtyemez bugün Çankırı’da AK Parti İl binasında bir araya geldiği Ilgaz İlçe Başkanı Tahir Akbak ve Ilgaz Belediye Başkan adayı Cevdet Çetin’le görüştü.

 

Dün öğle saatlerinde Çankırı’ya gelen Yaşar Kurtyemez AK Parti İl Başkanlığı binasında Ilgaz AK Parti İlçe Başkanı Tahir Akbak ile birlikte Belediye Başkan Adayı Cevdet Çetin’le görüştü ve “Aday adaylığı müracaatından kesin aday tespitine kadar yaşanan süreç oldukça demokratikti. Bu süreçte Ilgazlı hemşerilerimin bana göstermiş oldukları ilgiden fazlasıyla memnun oldum. Bu çerçevede parti teşkilatıma ve adaylık yarışındaki diğer arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu siyasi bir yarıştı ve benim açımdan olumlu tamamlanmadı. Ancak siyasetin uzun soluklu bir yarış olduğunu çok iyi biliyorum. Bu vesile ile Ilgaz Belediye Başkan adayımız Cevdet Çetin’e maddi-manevi desteğimle birlikte teşkilatımızın da emrinde olduğumu belirtmek isterim. 29 Mart’ta gerçekleştirilecek seçimlerden Ilgaz’da AK Parti seçimi zaferle tamamlayacaktır.” dedi.

 

AK Parti Ilgaz Belediye Başkan Adayı Cevdet Çetin de “Şahsıma ilk olarak böylesi açık desteği veren aday adayı arkadaşımız Yaşar Kurtyemez’e teşekkür ediyorum. Sergilemiş olduğu siyasi davranış ve nezaket kurallarından dolayı memnun oldum. Her zaman Ilgaz’ımızla ilgili yapacağımız çalışmalarımıza desteğini bekliyor ve yapacağımız görüş alışverişlerinden fazlasıyla mutluluk duyacağımı ifade etmek istiyorum.” dedi.

 

Çankırı AK Parti İl Başkanlığında gerçekleşen görüşmede İl Başkanı Mustafa Selci Yaşar Kurtyemez ve Ilgaz Belediye Başkan adayı Cevdet Çetin ile birlikte.

(Fotoğraf: Hüseyin Usta)

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER