MHP İl Başkanı Kurt’tan Kent Meydanı açıklaması!

İsmail Hakkı Esen türlü engellere rağmen başardı

MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in yaptığı projelere destek çıktı. Yazılı basın açıklamasında bulunan Kurt, MHP’Lİ Hakkı Esen’in bütün engellemelere rağmen Kent Meydanı Projesini hayata geçirdiğine dikkat çekti.

İsim vermeden Kent meydanına engel olunduğunu vurgulayan Kurt, kamuoyunda Cumhur İttifakı’nın paydaşı olan AK Partili bazı isimlerin engel olduğu yönündeki iddiaları güçlendiren bir açıklamaya imza attı.

Ahmet Kurt açıklamasının devamında şunları kaydetti:

Kent Meydanı ve Katlı Otopark Projesi, Sayın İsmail Hakkı Esen Belediye Başkanı seçildi seçileli çeşitli sebepler ile Çankırı’da gündem konusu olmaya devam ediyor. Bu güne kadar; “engel oldular yapamadı, söz verdi unuttu, filanca çay bahçesi tahliye etmiyormuş, Kent Meydanı projesi rafa kalktı” gibi dedikoduların nihayetinde gelinen nokta ortada.

Kent Meydanı Çankırı’ya yakışmıştır ve kısa sürede bitecektir..

Tıpkı Çay projesinin başlayıp bittiği gibi..

Tıpkı Kucaklama Taşı projesinin başlayıp bittiği gibi..

Tıpkı Hayvan Pazarı'nın, İstiklal Yolu Çay Bahçesi'nin, Belediye Sosyal Tesisleri'nin, Şehir İçi Otobüs İşletmesi'nin, İtfaiye Binası'nın ve daha bir çoğunun bittiği gibi..

O da bitecektir.

Biz bu konularda İsmail Hakkı Başkan'a güveniyoruz.

Çünkü geçmişte güvendik ve mahcup olmadık..

Çünkü kendisi, proje anlamında bu güne kadar her dediğini yaptı, hem de Çankırı insanı arasında hiç bir ayrım gözetmeden.

Geçmişte işini layıkıyla yapan büyüklerimizde olduğu gibi.

Çünkü MHP yaparsa  en iyisini yapar..

Bu vesileyle Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Esen’in türlü engellere rağmen yapmış ve yapacak olduğu yüz akımız olan bu çalışmaların doğruluğuna inancımızın tam olduğunu ifade etmek isteriz. Bu anlamda kendisine teşekkür ederiz. Biz kendisine güveniyoruz ve Çankırı’ya hizmet noktasındaki her icraatının teşkilat olarak yanındayız. Her hal ve şartta savunacağımızı da ifade etmek isteriz.

Böyle biline..

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

  

Editör: Haber Merkezi