banner198

AK Parti İl Başkanı Çelik: Meydan projesinde Başkan Esen'in destekçisiyiz!

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, “Meydan projesinde İsmail Hakkı Esen'in destekçisiyiz!”dedi.

AK Parti İl Başkanı Çelik: Meydan projesinde Başkan Esen'in destekçisiyiz!
banner145

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, “Meydan projesinde İsmail Hakkı Esen'in destekçisiyiz!”dedi.

Toplantıda konuşan Çelik, “Bizler Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen’in Ankara’daki eli ve kolu olmaya her zaman hazırız. Kendisi ile birlikte en kısa zamanda Ankara’ya bir çıkarma yaparak TOKİ çalışmalarının bir an önce başlaması için hep birlikte hareket etmeye hazırız.” dedi.

Çankırı meydan projesi ile ilgili de konuşan Başkan Çelik, “Söz konusu meydan, Cumhur İttifakının ortakları AK Parti ve MHP Genel merkezlerinin görüşmeleri ve yoğun çabaları neticesinde Çankırı Belediyemize kazandırılmıştır. Meydanın şehrimize kazandırılması Cumhur ittifakı sayesinde gerçekleşmiştir. Bizlerde meydan projesinde Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen'in destekçisi olduğumuzu belirtiyor, meydan projesinin en kısa zamanda tamamlanması hususunda konunun yakın takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Meydan projesi şehrimize ve Çankırı Belediyemize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 25, 26. Dönem Aydın Milletvekili Av. Abdurrahman Öz, Çankırı’da AK Partili Belediye Başkanları ile bir araya geldi. Çankırı İl Başkanlığında düzenlenen toplantıda konuşan Öz, Cumhur İttifakı’nın devam eden çalışmalarına ve ittifaka verilen desteklere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Konuşmasında özellikle Cumhur İttifakına bağlılıklarına dikkat çeken Öz, “Belediye Başkanlarımızla 3 yılı geride bıraktık. Bizim belediyecilik anlayışımızda hep yol açıcı ve vizyon projeler yer alıyor.” ifadelerini kullandı.

İlçe yatırımlarını yakından takip ettiğini de dile getiren Öz, “8 ilçe, 3 belde belediye başkanımızın yaptıkları yatırımları yakından takip ediyoruz. Doğal gaz projeleri, TOKİ projeleri, sanayi ve yatırım projeleri, alt ve üst yapı çalışmaları ilçelerimizde hız kesmeden devam ediyor.” dedi.

Çankırı’ya yapılan yatırımlara ilişkin gösterdikleri çaba ve emek için Çankırı Milletvekilleri ve İl Başkanına teşekkür eden Öz, 2023 seçimlerine dikkat çekerek “Belediyecilik AK Parti’nin işidir. 2023’e giden yolda yapacağımız hizmetlerle bunu bir kez daha göstereceğiz.” şeklinde konuştu.

Toplantıda konuşan AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik ise Cumhur ittifakı Belediyelerine verdikleri desteklerle ilgili konuşarak, Başta Çankırı Belediyesi olmak üzere “11 ilçe ve 3 belde belediye başkanımızın bütün talep ve projelerine vekillerimizle ile öncü oluyoruz. Yeri geliyor bakanlıklardan çıkmıyoruz ve yatırımları şehrimize kazandırıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Çelik: TOKİ çalışmaları için biz hazırız

Çankırı’da büyük bir kitlenin sabırsızlıkla beklediği TOKİ projesine ilişkin de konuşan Başkan Çelik, “İlçelerimizde TOKİ konutları ile ilgili çalışmaları Belediye Başkanlarımızın ısrarlı takipleri neticesinde kısa sürede başlaması sağlanmıştır. Çankırı Merkezde de konuta olan ihtiyacı biliyoruz. İlimizdeki konut ihtiyacı nedeniyle kiralar çok yükseldi. Bizler Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen’in Ankara’daki eli ve kolu olmaya her zaman hazırız. Kendisi ile birlikte en kısa zamanda Ankara’ya bir çıkarma yaparak TOKİ çalışmalarının bir an önce başlaması için hep birlikte hareket etmeye hazırız.” dedi.

Çelik: Meydan projesinde İsmail Hakkı Esen'in destekçisiyiz!

Çankırı meydan projesi ile ilgili de konuşan Başkan Çelik, “Söz konusu meydan, Cumhur İttifakının ortakları AK Parti ve MHP Genel merkezlerinin görüşmeleri ve yoğun çabaları neticesinde Çankırı Belediyemize kazandırılmıştır. Malum olduğu üzere Meydan projesi bizim dönemimizden bu yana yapılması gündemde olan bir projedir. Belediyecilikte süreklilik esastır ve meydanın şehrimize kazandırılması Cumhur ittifakı sayesinde gerçekleşmiştir. Bizlerde meydan projesinde Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen'in destekçisi olduğumuzu belirtiyor, meydan projesinin en kısa zamanda tamamlanması hususunda konunun yakın takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Meydan projesi şehrimize ve Çankırı Belediyemize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2022, 02:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Komiksiniz
Komiksiniz - 10 ay Önce

Destekçi olduğunuzu neden aylar sonra açıklama gereği duydunuz madem destekliyordunuz neden proje çıkınca köstek oldunuz.. Şimdi tokiyi yapacam diyince ankaraya çıkartma yapalım diyorsunuz siz gölge etmeyin başkanımız halleder..

Sokaktaki vatandaş
Sokaktaki vatandaş - 10 ay Önce

Sayın Çelik çalışana el koyma ilerletmemenizi tüm Çankırı biliyor sayın hakkı Esen yardımcı olmuyorsunuz ne siz nede vekiller cok mucadele etti ama saolsun hakkı başkan aldı meydanı ÇANKIRI UYANDI HERŞEYİN FARKİNDA SOSYAL MEDYADA CUMHUR İTFAKİ DİYOR AMA GERCEKTE HİÇ UYGULANMİYOR ŞUAN CAN CEKİSMEDE SİNİZ BİLİN İSTEDİM . . .

kamuran
kamuran - 10 ay Önce

bir zahmet Çankırı için artık bir şeyler yapın yani.sene 2022 olmuş...

Sokaktaki vatandaş
Sokaktaki vatandaş - 10 ay Önce

Sayın Çelik senin o koltukta durman AKP nin aleyine işliyor

Vatandaş
Vatandaş - 10 ay Önce

Celik olduğu muttetce akp il başkanı akp millet vekili çıkaramaz ve belediyede mhp alır şahsen ben akp li olarak mhp ye vereceğim belediye de

Sade vatandaş
Sade vatandaş - 10 ay Önce

İlçelere Toki deyip duruyorsunuz merkezde kentsel dönüşüm de sınıfta kaldınız 2017 de imzalarını attırdığınız kırkevler sosyal konutların hala dönüşümüne kösteksiniz Çankırı merkezde ev fiyatlar ları kiralar almış başını gidiyor yazık bu insanlara Ankarada bile evler Çankırı dan daha ucuz

SIRADAKİ HABER