banner198

Av. İdris Şahin'den Gençlere Mesaj

Av. İdris Şahin'den Gençlere Mesaj

Av. İdris Şahin'den Gençlere Mesaj
banner145

 TBMM 24. Dönem Çankırı milletvekili Av. İdris Şahin yaptığı yazılı açıklamada LYS maratonuna katılacak olan gençlere başarılar diledi.


Şahin'in mesajında şunları kaydetti:

 

"Pek değerli gençlerimiz girecekleri sınavları asla hayatlarının dönüm noktası olarak görmesinler. Bilsinler ki hiçbir emek kendilerine inandıkları sürece ne olursa olsun boşa gitmeyecektir. Birçok bilim, sanat ve devlet adamı yetiştirmiş olan ülkemizin başarılarıyla ve gayretleriyle gelecekteki gurur kaynakları onlar olacaktır. Çocuklarından belki de çok daha fazla heyecan içerisinde olan değerli anne ve babalara da söylemek isterim ki; Çocuklarınızın başarılarını ödüllendirdiğiniz kadar başarısızlıklarını da şefkat ve telkinle karşılamayı onlardan esirgemeyin. Ne olursa olsun onlarla gurur duyun zira onlar bizim zenginliğimizdir ve en önemlisi de Cenab-ı Hakk'ın onlar için ne takdir edeceğini bilemeyiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle öğrencilerimiz için her türlü fedakarlığı yapan, onları topluma özgüvenli bireyler olarak kazandırmada büyük rol oynayan öğretmenlerimize ve ailelerine teşekkür ediyor, LYS sınavında tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum."

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2016, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER