banner198

Başkan Esen, Siyasi Parti İl Başkanlarıyla Buluştu

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, siyasi parti ile başkanlarıyla bir araya geldi.

Başkan Esen, Siyasi Parti İl Başkanlarıyla Buluştu
banner145

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, siyasi parti ile başkanlarıyla bir araya geldi.

Çivitçioğlu Medresesi’nde siyasi parti il başkanlarını misafir eden Başkan Esen, 4 aylık çalışma süresi ve projeleri ile ilgili genel bilgiler verirken, toplumun her kesimden gelen önerilere açık olduklarını anlattı.

Kent yönetiminde istişarenin önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Esen, " Bugün burada farklı siyasi düşüncelerde olan partilerimizin il başkanlarıyla çalışmalarımızı istişare etmek ve önerilerini dinlemek için bir araya geldik. Memlekete hizmet etmek isteyen herkese kapımızın açık olduğunu özellikle ifade ediyorum. Ben Çankırı’nın belediye başkanıyım ve bu kentte yaşayan herkesin düşüncesi benim için çok kıymetli. Bu anlamda periyodik aralıklarla toplumun farklı kesimlerini temsil eden gruplarla buluşup, öneri ve şikâyetlerini dinleyeceğim.” dedi.

Esen, şeffaf ve üretken bir belediyecilik vizyonuyla hareket ettiklerini kaydetti.

Öneri ve düşüncelerini Başkan Esen’e sunan siyasi parti il başkanları da görüşmeden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 Ziyarete; Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, MHP İl Başkanı Hasan Çakır, İyi Parti İl Başkanı Bora Kanat, CHP İl Başkanı İlhan Tekin ve YRP Temsilcisi Kadir Salepçi katıldı

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2019, 02:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner273