banner198

Bu sözler kavgada bile söylenmez!

Koncuk: Sendikacılık 3 - 5 çakalın müdür, başhekim yapılması davası değildir

Bu sözler kavgada bile söylenmez!
banner145
 Koncuk: Sendikacılık 3 - 5 çakalın müdür, başhekim yapılması davası değildir

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, kanunsuz müdür atamalarına tepki göstererek, "Sendikacılık 3 - 5 çakalın okul müdürü yapılması, başhekim yapılması davası değildir." dedi.

 

Türkiye Kamu Sen Çankırı Şubesi, Koç Otel'de öğretmenler günü programı düzenledi.

 

Programda konuşan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, öğretmenlik mesleğinin kutsallığından bahsederek kanunsuz müdür atamalarına tepki gösterdi. Koncuk, "Yıllarca emek vermiş, alın teri dökmüş Türk eğitimini bir yerlere getirmek için fedakarca çalışmış bir çok okul yöneticimiz maalesef görevlerinden alındılar. Uyduruk değerlendirmelerle Milli Eğitim teşkilatında oluşturulmuş çetelerle arkadaşlarımızın alın terleri, emekleri hesaba katılmadan sadece yandaşlık, yağcılık, yalakalık özelliği olan liyakatı ve kabiliyeti olmayan insanlarımıza bugün okullarımız teslim ediliyor." şeklinde konuştu.

 

Karatekin “Bize sendikacılık öğretmek haddin değil!“ -TIKLA OKU-


"Bunlar ateş olsa cürmü kadar yer yakar, daha düne kadar gölgelerinden korkan adamlardı. Bunların inandıkları tek şey menfaatleridir." diyen Koncuk, şunları aktardı: "Dinle, imanla yakından uzaktan alakası yoktur. Menfaatlerin adamıdır bunlar. Menfaatlerin adamı olanlar korkak olurlar, ödlek olurlar. Ben Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı olarak meydan okuyorum. Yapacağınız bir şey varsa en yiğidiniz, kralınız gelsin işte buradayız. Biz, bunların ağa babalarını da biliriz, diktatörler korkar. Eğer bu iktidar 2015 genel seçimlerinde iktidar olma yetkisini devam ettirirse Anayasa'nın 128. maddesini değiştirecekler; o madde bizleri, sizleri anlatan madde. Eğer bu madde ortadan kalkarsa devlet memurluğu kavramı tamamen ortadan kalkmış demektir. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarında yerle yeksan etmelisiniz, yoksa okulda, hastanede, postanede huzur yok hiç bir kamu kurumunda huzur yok. O yandaşların elindeki gücü, yetkiyi mutlaka kamu çalışanları almalıdır başka çıkışımız yoktur. Oyun oynamıyoruz, memurculuk, sendikacık oyunu oynamıyoruz. Sendikacılık 3 - 5 çakalın okul müdürü yapılması, başhekim yapılması davası hiç değildir."

Karatekin “Bize sendikacılık öğretmek haddin değil!“ -TIKLA OKU-
Karatekin “Bize sendikacılık öğretmek haddin değil!“

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Edeb ya huu...
Edeb ya huu... - 5 yıl Önce

ömürleri sendikacılık adı altında postal yalayıcılığı ile geçenlerden enstanteneleerrr...

Vatanadaş
Vatanadaş - 5 yıl Önce

sayın başkan mhp döneminde kamu-sen'in yaptığı adam kayırmacılığı partizanlığı milletin unuttuğunu zannediyor. sen önce sendikacılığa saygın varsa mhp ye arka bahçe olmaktan vazgeç partizan kabadayı

Sadık Tepeçam
Sadık Tepeçam - 5 yıl Önce

unlar kendi akılları ile mi konuşuyor?Birazcık hisleri ile çoğu kez de uzaktan kumanda ile.edep adap usul terbiye ve nezaket sahibinde varmı.

Sadık Tepeçam
Sadık Tepeçam - 5 yıl Önce

devlette her zaman iki yüzlü yalakalar hakim olmuştur.bu yalalkalar daha önce sizde idi.çünkü iktidar sidiniz en büyüy sendika idiniz iktidar kaybedics tabakta bal kalmadığı için yeni bal tabağına ihtiyaç vardı oraya geçtler ki makam kapsınlar demekki bu adamların partisi sendikası olmaz.zaten türkiyedeki sendikacılık bir siyasi partinini yan kuruluşu olmaktır.siyaseti hepiniz terk edin.asli görevinizi yapın

Sadık Tepeçam
Sadık Tepeçam - 5 yıl Önce

beleş paralarla efelik yapmayın.bu güne kadar emeklinin veya çalışanın hakları için gelir dağılımın adil dağıtılmsaı için hang sendika ne yaptı.kendinizi sorgulayın yarın hepiniz mensubu olduğunuz partiden aday olacaksınız bir önceki başkanlarırınız gibi öyle değilmi.

Ali
Ali - 5 yıl Önce

Seviye tam da bu işte! Genel Başkanından iş yeri temsilcisine..

SIRADAKİ HABER