banner198

MHP Çankırı köy sohbetlerine başladı!

Türkiye genelinde düzenlenen “Adım Adım 2023 Köyüm Benim Sohbet Toplantıları” Çankırı’da gerçekleştirildi.

MHP Çankırı köy sohbetlerine başladı!
banner145

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatı ile Türkiye genelinde düzenlenen “Adım Adım 2023 Köyüm Benim Sohbet ToplantılarıÇankırı’da gerçekleştirildi.

Kızılırmak Korçullu ve Karamürsel, Eldivan Seydi ve Saray, Şabanözü Çaparkayı ve Karaören, Orta Elmalık ve Kalfat, Ilgaz Kuşçayırı ve Başdibek, Merkez Germece ve Yenice, Yapraklı Doğanbey ve Kullar, Korgun Maruf ve Bugay, Kurşunlu Hocahasan ve İğdir, Atkaracalar Ilıpınar ve Bozkuş, Çerkeş Kadıözü ve Saraycık köyleri ziyaret edildi.

İki grup halinde yapılan ziyaretlere: MHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık, Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, MYK üyeleri Kadir Şekerci, Fatih Çetinkaya, İbrahim Özbay, MDK üyesi Ahmet Korhan Mastı, İl Başkanı Ahmet Kurt, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve teşkilatlar eşlik etti.

MHP İl Başkanı Kurt, “Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları”nın ardından “Adım Adım 2023 Köyüm Benim Sohbet Toplantıları”nı gerçekleştirdiklerinin altını çizerek “Genel merkez yetkilileri ile köylerimize yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımız ile sohbet ederek istek ve sorunlarını dinledik. 2023 Genel Seçimlerinin önemi üzerine bilgilendirme yaptık” dedi.

Köylerde kendilerine gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirten Başkan Kurt “Her gittiğimiz köyde vatandaşlarımız gayet sıcak karşıladı.  Bizlerde köylerimizde sıkmadık el bırakmadık. Genel merkez yetkilerimiz Türkiye gündemine dair vatandaşlarımızı bilgilendirdi. Cumhur İttifakı’nın ülkemiz için ne kadar faydalı işleri imza attığını örnekleriyle anlattılar. Kendileri de gösterilen ilgiden memnun olarak İlimizden ayrıldı” ifadelerini kullandı.

Başkan Kurt, genel merkezden gelerek Çankırı’da köyleri gezen yetkililer ile kendilerine ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2022, 04:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner304