banner198

Öztürk,“Bu seçim Türk milletinin kader seçimidir“

7 Haziran seçimlerine atıfta bulunan Merkez İlçe Başkanı Vahit Öztürk, “Parti tabanımızdan ve halktan gördüğümüz teveccüh bizi umutlandırmaktadır” dedi.

Öztürk,“Bu seçim Türk milletinin kader seçimidir“
banner145

 MHP Çakırı Merkez İlçe Başkanlığı geçtiğimiz günlerde düzenlediği yemek ve istişare toplantısı ile 2015 yılında yapılacak olan seçimler için startı verdi. 7 Haziran seçimlerine atıfta bulunan Merkez İlçe Başkanı Vahit Öztürk, “Parti tabanımızdan ve halktan gördüğümüz teveccüh bizi umutlandırmaktadır” dedi.

 

 

MHP Çankırı merkez ilçe başkanlığı geçtiğimiz günlerde eski il başkanları, eski ilçe başkanları,  eski ocak başkanları, belediye meclis üyeleri, il genel meclisi üyeleri, sendika ve vakıf başkanlarından oluşan seçkin bir heyetle istişare toplantısı yaparak seçim startını verdi. Yemekte MHP Genel Sekreter Yardımcısı Recep Dumanlı eski milletvekilleri Ahmet Bukan ve İrfan Keleş, MHP Çankırı il başkanı, Kadın Kolları Başkanı Çetin Kapdan, Ülkü Ocakları Başkanı, İl Genel Meclisi grup başkanı Tevfik Rüştü Özgür, Belediye Meclisi grup başkanı, Türkav İsa Bölükbaşı başkanı hazır bulundular.  

 

 

Yemekte bir konuşma yapan MHP Çankırı merkez ilçe başkanı Vahit Öztürk göreve geldikleri bir aylık gibi kısa bir süre zarfında merkezde de 250 kişiyi partiye üye yaptıklarını belirtti. Başkan Vahit Öztürk “ Çalışmalarımız son hızla devam etmektedir, bizim inancımız şudur ki; MHP Çankırı’da 2015 yılında yapılacak olan genel seçimlerde birinci parti olacaktır. Parti tabanımızdan ve halktan gördüğümüz teveccüh bizi umutlandırmaktadır” dedi.

 

 

Başkan Öztürk “MHP Çankırı merkez ilçe başkanlığı olarak bütün köylerimize birer temsilci atadık ve Çankırı’mızda her mahallemizde birer mahalle temsilciliği oluşturduk. Hedefimiz ise en kısa süre içinde bütün apartmanlarımıza birer sorumlu atamak. Sandık başkanlarımızı ve seçim görevlilerimizi tekrar gözden geçirerek 2015 seçimlerinde sandığa sahip çıkacağız. Çünkü bu seçim Türk milletinin kader seçimidir. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Herkese ulaşacağız. Kapımızı ve gönlümüzü herkese açacağız. Halk için, hakikat için, Allah için çalışacağız. Biliyoruz ki Müslüman Türk milleti vefalıdır, doğruyu yanlıştan, hakkı batıldan, çalışkanlığı tembellikten ayıracak eşsiz bir iradeye sahiptir. Biz önce Cenab-ı Allaha inanıyor sonradan mensubiyeti ile iftihar ettiğimiz muhterem milletimize ve Çankırı halkına her şart altında güveniyoruz.” dedi

 

 

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2015, 22:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner304

banner303