banner198

Alp Disiplini Çocuk Kayak Milli Takım Kampı Sona Erdi

Ilgaz Dağ Tesislerinde 2 haftalık kampa giren Alp disiplini çocuk kayak takımı kampı sona erdi.

Alp Disiplini Çocuk Kayak Milli Takım Kampı Sona Erdi
banner145
Ilgaz Dağı Kayak Merkezi, Kayak federasyonu Ilgaz Dağ Tesislerinde 3. dönem 2 haftalık kampa giren Alp disiplini çocuk kayak takımı kampı sona erdi.


1755 metre rakımda kamp yapan millilerin çalışmalarına Milli Takım Antrenörlerinden İbrahim Demirci ve Mustafa Gedik nezaret etti.

 

Takım Antrenörlerinden İbrahim Demirci takımın Ilgaz kampında çok iyi hazırlandığını beliterek "Kayak Federasyonu Alp Disiplini Çocuk Milli Takım yaz güç geliştirme kampının bu dönem üçüncüsünü yaptık. Kışın yapılacak olan Uluslararası yarışlara ve uzun vadede 2018 - 22 olimpiyatlarına alt yapı çalışmaları yapıyoruz. Kampa Türkiye’nin çeşitli yörelerinden, İstanbul, Erzurum, Kayseri, Bursa ve Kars bölgelerinden12-16 yaş arası 24 sporcumuz katıldı. Bunların bir kısmı okullarının açılması nedeniyle kamptan erken ayrıldılar. Takımın durumu çok iyi. Bu sene Fransa’da yapılan çocuk kupasında Bursa Bölgesinden Berkin Usta 3. oldu. Uludağ'da yapılan yarışmada da İstanbul Bölgesinden Can Bostan 1.oldu. 2014 yılında hedefimiz uluslararası yarışlarda madalya almak" dedi.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2013, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner258