banner198

BYLOCK kumpasını çözen Aktaş, Saadet'nin Antalya Büyükşehir adayı !

Saadet Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, İl Başkan Yardımcısı Avukat Ali Aktaş olarak açıklandı.

BYLOCK kumpasını çözen Aktaş, Saadet'nin Antalya Büyükşehir adayı !
banner145

Saadet Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, İl Başkan Yardımcısı Avukat Ali Aktaş olarak açıklandı.

Saadet Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Aktaş olarak gösterildi.

Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen, "Saadet Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız, İl Başkan Yardımcımız Avukat Ali Aktaş kardeşim olmuştur. Antalyamıza hayırlı olsun." dedi.

"ARKADAŞLAR BENİ SİZE KURBAN SEÇTİLER"

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Ali Aktaş, “Sevgili Antalyalılar! Arkadaşlar beni size kurban seçtiler. Onlar bu şehre emin olmak, hizmet etmek, halkın işlerini görmek, tabiatı korumak, şehri geliştirmek, çocuklarımızı güvenle yetiştirmek, harama bulaşmadan yönetmek ahdi ile bizi vazifelendirdiler. Gayri takdir sizindir. Yerden nebat bittikçe, gökten yağmur indikçe yani takatimiz artıkça insanların hayrına olana gayret edeceğiz. Hayat; iyi, güzel, faydalı ve adil olanı başkaları için de istemek ve her ne konumda olursak olalım bu değerlerin tüm insanlar için tatbikine çalışmaktır.

İnsanlardan bazıları yaralandığı zaman Hz. Ömer’e oğlunu idareci olarak atamasını istediler. O şöyle dedi; “Eğer bu iş güzel bir işti ise biz zaten buna eriştik. Ama eğer bu iş zor ve sorunlu bir işse – ki öyledir – bir evden bir kurban yeter.” Tweetimizdeki kurban buna atıftır.” ifadelerini kullandı.

AVUKAT ALİ AKTAŞ KİMDİR?

Ali Aktaş, 1977 yılında Antalya’nın Elmalı ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’rnden mezakun oldu. Milli Gençlik Vakfı (MGV) ve Fazilet Partisi'nde çeşitli görevlerde bulundu. Saadet Partisi Antalya İl Başkan Yardımcısı olan Aktaş, 24 Haziran 2018 27. Dönem Milletvekili seçimlerinde Saadet Partisi Ankara 2. Bölgeden milletvekili adaylığı yaptı. ByLock tuzağını deşifre edenlerden biri olan Ali Aktaş serbest avukatlık yapıyor.

Aktaş, evli ve dört çocuk babasıdır.

Kaynak: milligazete.com.tr

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 15:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER