banner198

Mustafa Can, Yerli ve Milli Escobar pankartından dolayı ifade verdi! İşte çıkışta ilk sözleri…

Zafer Partisi İstanbul İl Başkanı Mustafa Can Kapan’ı ‘Devlet büyüklerine hakaret’ gerekçesiyle bu akşam saat 21.00’da ifadeye çağırdı.

Mustafa Can, Yerli ve Milli Escobar pankartından dolayı ifade verdi! İşte çıkışta ilk sözleri…
banner145

Mustafa Can, “Yerli ve Milli Escobar" pankartından dolayı ifade verdi! İşte çıkışta ilk sözleri…

Zafer Partisi Fatih İlçe Başkanlığı, “Yerli ve Milli Escobar" yazılı hazırlanan pankartı Fatih'teki Kızılelma Caddesi'ne asmıştı. Emniyet, o pankartla ilgili harekete geçerek Zafer Partisi İstanbul İl Başkanı Mustafa Can Kapan’ı ‘Devlet büyüklerine hakaret’ gerekçesiyle bu akşam saat 21.00’da ifadeye çağırdı.

İfadeye gelen İstanbul İl Başkanı Mustafa Can ifade vermek için Sirkeci Polis Merkezi’ne gitti. Mustafa Can’ın ifade vermeye girerken söylediği sözler dikkat çekti. Can: ‘’Devletimiz davet ederse, davete icabet gerekir.’’ dedi.

Zafer Partililer Polis Merkezi önünde İl Başkanını bekledi.

İfade verdikten sonra çıkan Mustafa Can açıklamada bulundu.

‘’Asılmış olan bir pankarttan dolayı yüzlerce arkadaşım ile birlikte buradaydım. Benim de tanık olarak bilgimi aldılar. Zorlu bir sürece giriyoruz. Bunu görüyoruz. Basit bir pankart yüzünden yüzlerce insanı buralarda saatlerdir bekletiyorlar. Zor bir döneme giriyoruz. Yükselen bir partimiz var. Bunlarla sürekli karışılacağız ben eminim zafer inananların olacak. Genel başkan yardımcılarına, buradaki ilçe teşkilat başkanına, il başkan yardımcıma, bu saatte beni yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ederim’’ dedi.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2022, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER