Tüm Mobilyacılar Birliği İş Ortakları Ankara Green Park Otel’de toplandı. TÜMOB çatısı altında Türkiye’nin en iyi mobilyacıları bir araya gelerek MOLERON Mobilya Markasının geleceği hakkında istişare yaptı.

TÜRKİYE’NİN YENİ ONLİNE MOBİLYA MARKASI MOLERON ANKARA’DA STARTI VERDİ

Toplantıda, TÜMOB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Karabacak, TÜMOB Başkan Yardımcısı ve Disiplin Kurulu Başkanı Kurtuluş Platin, Bilişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nuh Bıyık, Tedarikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Kamil Ayvalı, Mağazalaşmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Atilla Şahan, Lojistikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Erkan Çokal gündeme dair konuşmalar yaptı. Ayrıca E- ticaretten Sorumlu Müdür Yakup Ulusoy www.moleron.com hakkında iş ortaklarına bilgiler sundu.

TÜRKİYE’DE YENİ BİR MARKA DOĞDU

Toplantıda, TÜMOB tarafından oluşturulan, 81 İl’de internet üzerinden ve bayilerde satışa sunulabilecek olan MOLERON Markasının dijital pazarda yer alması, mağaza konseptleri, mağazalaşma hizmeti ve e-ticaret hizmetinin başlaması konusunda kararlar alındı.

MOBİLYA’NIN DEVLERİ MOLERON’ DA BİRLEŞTİ

MOLERON Markası, dijital pazarda Türkiye’nin 81 ilinde müşterilere hizmet verecek. Müşteriler, www.moleron.com adresinden beğendikleri herhangi bir ürünü kendi bulundukları ilin bayisinde yerinde görerek karar verebilecekler. Ürünler, MOLERON güvencesiyle Türkiye’nin tüm illeri, ilçeleri ve köylerine ulaşım ve kurulum ücreti alınmadan teslim edilebilecek.

ÇEŞİT VE STOK SORUNU OLMAYACAK

Mobilyacılık sektöründe yılların verdiği tecrübeyi, teknolojik yeniliklerle harmanlayan MOLERON Markası 10 binden fazla mobilya ürünü www.moleron.com’da müşterilerine sunacak. Diğer markaların aksine MOLERON’da çeşit sorunu ve stok sorunu olmayacak.

“TÜRKİYE’DE DOĞAN IŞIĞIMIZLA YARIN TÜM DÜNYAYI AYDINLATACAĞIZ”

Tüm Mobilyacılar Birliği (TÜMOB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Karabacak toplantıda yaptığı konuşmada, “Mobilya sektöründe yeni bir anlayış hedefliyoruz. Hedefimiz sınırsız ürün çeşitliliğini kaliteyi müşterilerimize sunarak evlerin iç mimarisine MOLERON imzası atmak. 81 ilde vereceğimiz hizmetin ve mobilyaların kalite standartlarının üstünde olmasına özen göstereceğiz. Edirne’den Kars’a tüm Türkiye’de ürünlerimizi internet sitemizde ve mağazalarımızda halkımızın hizmetine sunacağız. Yüzde yüz yerli ve milli sermayeyle Anadolu’dan doğan MOLERON markası, Türkiye’nin her yerine MOLERON güvencesiyle ücretsiz ulaşım ve kurulum avantajıyla ulaştırılacak. Kısa bir sürede Türkiye’de böyle bir oluşumun var olmasına katkı sağlayan tüm iş ortaklarımıza ve yönetim yükümüzü alan tüm yönetim kurulu arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bugün Türkiye’de doğan ışığımızla yarın Tüm dünyayı aydınlatacağız” dedi.

Çankırılı İşadamı Erdağ MOLERON’un ortakları arasında yer aldı! 

Çankırı’da mobilya ve beyaz eşya sektörünün başarılı firması Evim Plaza’nın sahibi işadamı İsmet Erdağ, Türkiye’nin yeni online konseptle oluşturulan mobilya markası Moleron’un kurucu ortakları arasında yer aldı.

ayrıntılı Bilgi: www.moleron.com

Editör: Haber Merkezi