banner198

Çankırı kara kışa teslim!

Çankırı'nın kuzey kesimlerini etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeni ile Ilgaz Kastamonu ile D-100 karayolu Çerkeş-Kurşunlu arası yollar trafiğe kapandı.

Çankırı kara kışa teslim!
banner145

Çankırı'nın kuzey kesimleri kara kışa teslim oldu.

Meteorolojinin daha önce Çankırı'nın kuzey bölgeleri için duyurduğu kar yağışı ve don uyarısı sabah saatlerinden itibaren etkisini göstermeye başladı.

Çankırı'nın yüksek kesimdeki bazı yerleşim yerleri güne yerleri kaplayan kar örtüsü ile uyandı. Akşam saatlerinde yoğun kar yağışı etkisii gösterirken yolda kalan TIR'lar nedeni ile Ilgaz ve Kastamonu'yu bir birine bağlayan Ilgaz dağı geçidi bir süre trafiğe kapandı.   Samsun'u İstanbul'a bağlayan D-100 karayolu  Çerkeş-Kurşunlu arasıda karda kapanan yolar arasında yer aldı. Yolda uzun araç kuyrukları oluştu. Aynı şekilde İndağı geçişinde de ulaşım güçlükle sağlanıyor. Karayolları ekipleri gece boyunca tıkanan yolları açmaya çalıştı. 


Öte yandan Nisan ayında baharı beklerken yoğun kar yağışına yakalanan vatandaşlar sosyal medya esaplarından çok sayıda fotoğraf paylaşımı yaptılar.Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2015, 05:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayram karaca
Bayram karaca - 6 yıl Önce

cumamız mübarek olsun

osman
osman - 6 yıl Önce

Yalan!!!!!!!!!!!!!!!

SIRADAKİ HABER