Kızılırmak’ta can pazarı, kendi kurtuldu abisi yaşam savaşı veriyor Kızılırmak’ta can pazarı, kendi kurtuldu abisi yaşam savaşı veriyor

Ankara’da hakkında hırsızlık başta olmak üzere çok sayıda suçtan aranma kararı olan ve hakkında 100 yıl 9 ay 25 gün kesinleşmiş hapis cezasının olduğu tespit edilen kadın yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, aranan şahısların yakalanmasına yönelik Ankara Emniyet Müdürlüğü Etimesgut İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yürüttükleri çalışmalar neticesinde; hakkında hırsızlık başta olmak üzere çok sayıda suçtan aranma kararı olan ve bir süredir yakalanmasına yönelik çalışmalar yapılan Ç.U. isimli kadın şahsın; Etimesgut İlçesinde olabileceğine yönelik bilgiler elde edilmesi sonucu belirlenen adrese operasyon düzenlendi. Bu kapsamda şüpheli Ç.U. yakalanarak gözaltına alınırken toplamda 100 yıl 9 ay 25 gün kesinleşmiş hapis cezasının olduğu tespit edildi. Gerekli adli işlemlerin tamamlanmasının ardından şüpheli Ç.U. isimli kadın şahsın adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Kaynak: İHA