Çankırılı Bürokratlar Derneği organizasyonunda; TGRT Haber’in sunucusu Mehmet Aydın, A Haber Spikeri Merve Özkan, Kral FM DJ Afrikalı Ali ve Hop Dedik Ayhan olarak bilinen Turkuvaz Radyo Medyadan Ayhan Güngör’ün hazırladığı “Bir Medya Gösterisi” Çankırılılarla buluşuyor.

Çankırı Bürokratlar Derneği Başkanı Ercan Irmak tarafından üniversite öğrencilerine yönelik bir program hazırlandı. 100. Yıl Kültür Merkezinde TGRT Haber sunucusu Mehmet Aydın, Haber Spikeri Merve Özkan, Çankırılı Radyocu Afrikalı Ali ile TRT FM Radyo DJ Hopdedik Ayhan’ın katılacağı gösteride unutulmaz canlı yayın kazalarını ile komik diyaloglar ele alınacak. Medya okuryazarlığı konusunu işleyen gösteride, televizyon ve radyo dünyasında 90’lı yıllardan bu yana yaşanan gelişmelere farklı bir bakış açısıyla dile getiriliyor.

Çankırılı Bürokratlar Derneği Başkanı Ercan Irmak, Çankırı Karatekin Üniversitesi öğrencilerimizin final sınavları öncesi stres atmaları ve moral depolamaları için böylesi bir organizasyonu hayata geçirmeye karar verdik.  Ülkemizin sevilen ünlü ekran yüzleri ve radyocularını Çankırımızda ağırlayarak ilimizin tanıtımına da katkı sağlamayı planlıyoruz. Programımız ücretsiz olup öğrencilerimizin dışında bütün halkımızı da davet ediyoruz.” dedi.

“Bir Medya Gösterisi” adlı program 7 Ocak 2023 Cumartesi günü (yarın) Saat 16.00’da100. Yıl Kültür Merkezi'nde ücretsiz olarak sahnelenecek. Program, Çankırı Postasıcı You Tube ve Facebook sayfaları ile 99.5 FM bandında yayın yapan Radyo Neşe'den de canlı yayınlanacaktır.

Editör: Haber Merkezi