Çankırı Beşiktaşlılar Derneği kongresini yaptı! Yönetim belli oldu

Çankırı Beşiktaşlılar Derneği olarak 12 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleştirdiği olağan genel kurulunda yeni yönetimini belirledi.

Göreve yeni seçilen dernek yönetiminden yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi:

“”Genel kurulumda üyelerimizin desteğiyle yeni döneme umut dolu adımlarla ilerliyoruz. Yeni dönemde derneğimizi daha da güçlendirmek, Beşiktaş sevgisini Çankırı'da daha geniş kitlelere ulaştırmak için kararlıyız. Sporun ve dayanışmanın önemini vurgulayarak, gençlerimizi spora teşvik etmeyi ve sosyal sorumluluk projelerine destek vermeyi hedefliyoruz.

Üyelerimizin ve Beşiktaşlı dostlarımızın desteğiyle, Çankırı Beşiktaşlılar Derneği olarak yeni dönemde de güçlü bir şekilde var olmaya devam edeceğiz. Beşiktaş sevgisiyle dolu, başarılı bir dönem geçirmeyi umut ediyor, destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.”

Kongre Sonrası Yönetim Kurulu Asil Üyeleri Şu İsimlerden Oluştu:

Çankırı Sarayspor ve 1074 Çankırıspor mücadelesi Çankırı Postası TV'de... Çankırı Sarayspor ve 1074 Çankırıspor mücadelesi Çankırı Postası TV'de...

Oğuzhan Akbaba, Bahadır Akbaba, Tuğrul Sinan Alabay, Mustafa Aydın, Ahmet Evci, Ahmet Ersoy, Bircan Karadaş, Duran Ertem, Kadir Bayrambaş ve Salih Ergül.

Editör: Ercan Şeker