banner198

Çankırı Belediyesi İşçilerinin Kıyafetlerini Kendisi Dikiyor

Çankırı Belediyesi, hizmet binasının 6. katında kurduğu üretim atölyesinde Belediye çalışanlarına tulum ve iş giysileri üretiyor.

Çankırı Belediyesi İşçilerinin Kıyafetlerini Kendisi Dikiyor
banner145

Çankırı Belediyesi, hizmet binasının 6. katında kurduğu üretim atölyesinde Belediye çalışanlarına tulum ve iş giysileri üretiyor. Ağustos ayı başında iş başı yapan atölyenin Kasım ayı ortalarına kadar 1750 adet iş kıyafeti dikmesi hedefleniyor.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen Su ve Kanalizasyon, Park ve Bahçeler, Temizlik İşleri ve Fen İşleri Müdürlükleri bünyesinde sahada görev yapan ekiplerin kışlık ve yazlık kıyafetlerinin Belediyenin kendi imkânları ile üretilmesi için harekete geçti. Tasarruf tedbirlerini işleme koyan Başkan Esen, oluşturduğu 11 kişilik ekip ile Belediye Hizmet Binasının 6. katını dikimevine dönüştürdü. Ağustos ayında faaliyete geçen üretim atölyesinde saha personeli için kışlık pantolon, sweatshirt ve mont dikimi başladı. Dikim ekibinin Kasım ayı ortalarına kadar 700 adet pantolon, 700 adet sweatshirt ve 350 adet mont dikeceği bildirildi. Kışlık iş kıyafetlerinin tamamlanmasının ardından sahada görevli teknik ekipler için yazlık kıyafet dikiminin başlayacağı da ifade edildi.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 12:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şule E.
Şule E. - 2 yıl Önce

Çok güzel bir hizmet. Ekonomik olarak katkısı da büyük olacaktır.

SIRADAKİ HABER

banner258