banner198

Esentepe Yoluna 8 Bin Ton Sıcak Asfalt

Çankırı Belediyesi, Esentepe bölgesine yatırım çalışmaları kapsamında 8 bin ton asfalt döktü.

Esentepe Yoluna 8 Bin Ton Sıcak Asfalt
banner145

Çankırı Belediyesi, Esentepe bölgesine yatırım çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, 2018 yılı içerisinde altyapı çalışmaları tamamlanan Esentepe yolunu sıcak asfalt ile buluşturuyor. 

2004 yılından bu yana Esentepe bölgesine ciddi yatımlar kazandıran Çankırı Belediyesi, 2019 yılı çalışma programı kapsamında bölgede yol genişletme ve iyileştirme çalışmalarını yürütüyor. 12 bin ton temel malzeme serim çalışmalarının 9 bin tonunu tamamlayan ekipler, diğer taraftan da 8 bin ton sıcak asfalt çalışmasının yarısını tamamladı. Yaklaşık 2000 metrelik yolda devam eden çalışmaların bir ay içerisinde bitirileceği bildirildi. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Boz, “Havaların sınması ile birlikte Esentepe yolunda startını verdiğimiz yol iyileştirme ve genişletme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalarımız ile birlikte ulaşımdaki sıkıntıları en aza indirmek ve geçişleri rahatlatarak daha güvenli hale getirmek istiyoruz.” ifadelerini kulandı.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 13:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdulkadir ĞÖKÇE
Abdulkadir ĞÖKÇE - 5 yıl Önce

Hayırlısı olsun inşAllah Hüseyin BOZ. Başkana. Başarılar dilerim daha sonraki beş yılın ESENTEPE için bir hizmet yarışı var olduğunu bilmek isterim takipçisi olacağız ???BAŞARILAR ben esentepeli olaarak İSTANBUL. 'dan takip ediyoruz

SIRADAKİ HABER

banner304