Ak Parti Haberleri

Ak Parti haberleri ve güncel Ak Parti gelişmeleri, Ak Parti ile ilgili tüm video, Ak Parti fotoğrafları ve Ak Parti haberleri Çankırı Postası - Çankırı Haberleri, Son Dakika Çankırı Haber ve Güncel Haberler sitemizde


GÜNDEM

AK Parti Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Erdoğan mesajında ‘Gazze’ vurgusu yaptı.

SİYASET

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin AK Parti ile CHP arasında ittifak açıklamalarına CHP Lideri Özgür Özel'den yanıt geldi.

TÜRKİYE

Aksaray’ın Güzelyurt ilçesinde yapılan belediye başkanlığı seçimini kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti adayı Ünal Demircioğlu kazandı.

SAĞLIK

Çankırı Ak Parti İl başkanlığı ve Kızılay Çankırı şubesi birlikte kan bağışı kampanyası düzenledi.

GÜNDEM

Kızılırmak havzasından yer alan çiftçilere müjdeli haber AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan’dan geldi.

SİYASET

Çankırı İl Genel Meclis Başkanı ve komisyon seçimleri yapıldı. AK Parti Merkez İGM Üyesi Ahmet Ulusoy İGM Başkanı seçildi.

GÜNDEM

AK Parti Çankırı Belediye Başlan adayı Hüseyin Filiz, seçim yorgunluluğunu Maldivler’de atıyor.

GÜNDEM

AK Parti Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

SİYASET

AK Parti Atkaracalar Belediye Başkan adayı Harun Oflaz,” İlçe meydanımız mini Sultan Ahmet, Asker balıklarımız mini bir Urfa Balıklı Göl...

SİYASET

AK Parti Ilgaz Belediye Başkanı adayı Mehmed Öztürk, 4 büyük proje ile Ilgaz'ın adeta bir yaşam cennetine dönüşeceğini söyledi.

GÜNDEM

AK Parti Çankırı İl Başkanı Koray ERDOĞAN, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 22 Mart Cuma günü...

KORGUN

AK Parti Korgun Belediye Başkanı Ali Özen, “Korgun halkı aradığı vizyonda bir belediye başkanını 20 yıldır bulamadı" dedi.