Öğrenci Haberleri

öğrenci haberleri ve güncel öğrenci gelişmeleri, öğrenci ile ilgili tüm video, öğrenci fotoğrafları ve öğrenci haberleri Çankırı Postası - Çankırı Haberleri, Son Dakika Çankırı Haber ve Güncel Haberler sitemizde


EĞİTİM

Çankırı’nın Korgun İlçesi Dikenli köyünde devam eden yaz Kur'an kursuna öğrencilerin camiye ilgisini artırmak amacıyla "Cami Market" projesi hayata geçirildi.

EĞİTİM

Çankırı Karatekin Üniversitesinde final derslerinden kalan üniversite öğrencileri bütünleme sınavlarına katılmak için şehre geri geldi.

EĞİTİM

Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu

EĞİTİM

Çankırı’da ilkokul öğrencileri eğitimin son haftası şehir müzesini gezerek tarihe yolculuk yaptılar.

KÜLTÜR

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Ortaokulu ve Şehit Yücel Karahasan Ortaokulu koordinesinde yürütülen Kitap Kurtları Tahlilde Buluşuyor Projesi son...

YAŞAM

Kayserili Aydın Yıldız, 25 yıldır severek yaptığı öğretmenlik mesleğinden emekli olduktan sonra baba mesleği olan biçerdöver operatörlüğüne başladı.

Ağrı

Ağrı’da Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) geç kalan, sınav yerini karıştıran veya kimliğini unutan öğrenciler, İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yardımıyla sınava...

EĞİTİM

Çankırı Belediyesi Zabıta ekipleri, YKS’ye girmek için yola çıkan, ama sınav yerlerine geç kalan öğrencileri sınava yetiştirdi.

TÜRKİYE

YKS’ye girecek öğrenciler için kesintisiz hizmet sunan Büyükşehir, sınava geç kalan öğrenciyi güzergahını değiştirerek okula ulaştırdı.

SAĞLIK

Çankırı’da İl Sağlık Müdürlüğü tarafından anasınıfı ve ilkokul öğrencilerine ağız ve diş sağlığı taraması yapılarak farkındalık eğitimi verildi.

EĞİTİM

Çankırı'da lise öğrencileri floral baskı etkinliği gerçekleştirdi

YAŞAM

Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Turizm İşletmeciliği Fakültesi’nden mezun olan Bayram Civelek cübbesini annesine, kepini de babasına taktı.