Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Turizm İşletmeciliği Fakültesi’nden mezun olan Bayram Civelek cübbesini annesine, kepini de babasına taktı.

Çankırı'lı adam hayatını roman yazdı Çankırı'lı adam hayatını roman yazdı

Çankırı Karatekin Üniversitesi mezuniyet töreninde objektiflere renkli anlar yansıdı. Turizm İşletmeciliği Fakültesi’nden mezun olan Çankırı'nın Kurşunlu İlçesi Hocahasan köyü nüfusuna kayıtlı Bayram Civelek, cübbe ve kepini anne ve basına giydirdiği anları sosyal medya hesabında paylaştı.

Üniversite mezuniyet töreninde yaşanan duygusal anlar, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Bayram Civelek mezuniyet cübbesi ve kepini kendisini bin bir emek ve zorluklarla okutan anne ve babasına giydirdi.

Genç mezunun babası Kadir Civelek duygularını haber merkezimize ifade etti. Bayram Civelek, Bin bir emek ve zorluklar içerisinde çocuklarını okuttuklarını, evlatları için her türlü fedakarlığı yaptıklarını ve yapmaya da hazır olduklarını belirti. Civelek, bunca verilen emeğin ardından çocuklarının mezuniyet töreninde kendilerine yaptıkları bu sürpriz karşısında duygu dolu anlar yaşadıklarını söyledi. Civelek, “Bunca emek ve sıkıntı evladımızın mezun olmasını görünce bir anda mutluluğa dönüştü” şeklinde konuştu.

Kaynak: Günnur Şeker