Seçim Haberleri

seçim haberleri ve güncel seçim gelişmeleri, seçim ile ilgili tüm video, seçim fotoğrafları ve seçim haberleri Çankırı Postası - Çankırı Haberleri, Son Dakika Çankırı Haber ve Güncel Haberler sitemizde


SPOR

Çankırı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 22 Haziran 2024 tarihinde genel kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut başkan Celal Kaman güven tazeledi.

TÜRKİYE

Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde yenilenen belediye başkanlığı seçimini DEM Parti kazandı.

SİYASET

Yapraklı Dernekler Federasyonu 3. Olağan Genel Kurulu Ankara’da gerçekleştirildi.

GÜNDEM

Çankırı Belediyeleri Su ve Hizmet Birliğinin toplantısında birlik başkanlığına Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen seçildi.

SİYASET

Çankırı İl Genel Meclis Başkanı ve komisyon seçimleri yapıldı. AK Parti Merkez İGM Üyesi Ahmet Ulusoy İGM Başkanı seçildi.

SİYASET

AK Parti Ilgaz Belediye Başkanı adayı Mehmed Öztürk, 4 büyük proje ile Ilgaz'ın adeta bir yaşam cennetine dönüşeceğini söyledi.

SİYASET

Yeniden Refah Partisi Çankırı belediye meclisi ve il genel meclisi listelerini açıkladı. Listede sürpriz isimler yer aldı.

SİYASET

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, aralarında Çankırı’nın da bulunduğu İstanbul, Ankara Büyükşehir Belediyeleri başta olmak üzere...

SİYASET

AK Parti ve MHP'nin seçime ayrı adaylarla gireceği 22 il belli oldu! Yapılan açılamada seçimlerde ayrı ayrı girilecek illerde demokratik...

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi Çankırı İl Başkanlığı 38. Olağan Kongresi gerçekleştirildi.

SİYASET

Kurşunlu eski Belediye Başkanı Ahmet Şükrü Kanat 15 Ekim 2023 tarihinde yapılacak olan CHP Çankırı İl Kongresinde aday olduğunu açıkladı.

SİYASET

İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Taşçı, ÇANDEF Genel Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.