AK Parti Çankırı Belediye Başlan adayı Hüseyin Filiz, seçim yorgunluluğunu Maldivler’de atıyor.

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde AK Parti tarafından Çankırı Belediye Başkan Adayı gösterilen Hüseyin Filiz, rakibi MHP’li İsmail Hakkı Esen karşısında tarihi bir fark yiyerek kapatmıştı.

Seçim gününden sonra sosyal medya hesabında hiç fotoğraf paylaşmayan Filiz, 14 gün sonra Maldiv Adalarından görüntü paylaştı.

Paylaşımına “Maldivler güzel ama torunlarla başka güzel. Torunlarım Hüseyin, Ömer, Hülya Minel ve Alisa” mesajı düşen Filiz, gönderiye yorum yapacakları da sınırladı.

Çerkeş'deki Tarihi Kemer Köprü yıllara meydan okuyor Çerkeş'deki Tarihi Kemer Köprü yıllara meydan okuyor

AK Parti Çankırı Milletvekili ve Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Filiz'in bayram tatili için Maldivler'e gitmesi sosyal medyada gündem oldu.

Gazeteci İsmail Saymaz; " AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, bayram tatili için torun tombalak Maldivler’e gitmiş. Seçime kadar “kefenimizi giydik, bekle Kudüs…”

Seçimden sonra “Şortlarımızı giydik, yallah Maldivler…” mesajını paylaştı.

Yeni Şafak yazarı İsmail Kılıçaraslan'da Filzi'in paylaşımını alıntılayarak tepki gösterdi.

Paran vardır, gidersin Maldivler'e, yaparsın tatilini, yersin ıstakozunu. Kim ne karışır. Lakin memleketin ekonomik durumu belliyken, doğru ya da yanlış olmasından bağımsız şekilde söyleyeyim, AK Parti'ye "dava" nazarıyla bakan milyonlarca sıradan insan çeşitli sebeplerle kırgın hatta öfkeliyken gittiğin ve pahalı olduğu bilinen tatili gözümüzün içine sokmak en hafif tabirle "politik denyoluk" örneğidir. Bu durumda şunu sorarız doğal olarak: İki dönem vekillik yapmış, mecliste "taze mandıra sütü" dağıtmaktan başkaca bir icraatını hatırlamadığımız, üstüne bir de aday yapılmış ve ezile ezile yerel seçim kaybetmiş bu adamlarla niçin uğraştırıyorsunuz bizi? Amacınız ne?

Editör: Haber Merkezi