banner198

Ahmet Semerci taburcu oldu…

Geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırılan Ahmet Semerci tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Ahmet Semerci taburcu oldu…
banner145

Geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırılan Ahmet Semerci tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Geçtiğimiz hafta Erzincan - Erzurum Karayolu'nun 50'nci kilometresi Sansa Deresi mevkiinde 18 AS 154 plakalı özel otomobille aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu direksiyon hâkimiyetini kaybederek Karasu nehrine uçan Çankırı eski belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Semerci tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Geçirdiği kaza sonrası çeşitli yerlerinden yaralanan Semerci, kazanın ardından Erzincan Devlet Hastanesine kaldırılmış oradan da Ankara da özel bir hastaneye nakledilmişti.

Tunceli-Pülümür ilçesi sapağından Erzurum karayolunun 17.Km kadar olan bölümün yol yapım işini üstlendiklerini ve şantiyeden dönerken bu kazanın yaşandığını belirten Semerci, Kaza anını Çankırı Postası’na anlattı.

Ahmet Semerci “Yolda seyir halindeyken önümdeki TIR’ı solama girişimim esnasında karşı yönden gelen araca çarpmamak için hızımı artırarak tekrar kendi şeridime geçmek isterken, solama yaptığım TIR şoförünün hızını kesmeyerek aracıma yan arka kapıdan çarpması sonrası otomobilin kontrolden çıktığını ve taklalar atarak dereye uçtuğunu” söyledi.

Kaza anını hatırlamayan Semerci, aynı otomobilde bulunan arkadaşının eşi ve iş ortağı Didem Özcan Baysal'ın kazada ayaklarının kırıldığını belirtti,“Öyle bir araçtan sağ çıktığımıza inanamıyorum. Bizi Allah sevdiklerimize bağışladı” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER