banner198

Alaçat Köyü Dernek üyelerinden Başkan Dinçe destek

laçat Köyü Dernek üyeleri Başkan Dinç’i yeniden AK Parti belediye başkan adayı olarak gösterilmesinden dolayı destek ziyaretinde bulundular.

Alaçat Köyü Dernek üyelerinden Başkan Dinçe destek
banner145

Alaçat Köyü Dernek üyeleri Başkan İrfan Dinç’i yeniden AK Parti belediye başkan adayı olarak gösterilmesinden dolayı destek ziyaretinde bulundular.

          

Ziyarette Dernek Başkan Yardımcısı Ahmet Körosmanoğlu, Mithat Kılıç ve dernek yöneticileri Başkan Dinç’in tekrar aday olmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Dernek üyeleri adına konuşan Dernek Başkan Yardımcısı Ahmet Körosmanoğlu Başkan Dinç’e geride kalan 5 yıllık sürede yaptığı çalışmalardan ve verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek “Hepimizin yakından tanıdığı, kapısına rahat bir şekilde girebileceğimiz birisinin aday olması bizler adına kıvanç verici bir şeydir.”dedi.

 

Belediye Başkanı İrfan Dinç ise konuklarına yapmış olduğu bu ziyaretten dolayı teşekkür ederek “Sizlerin bu ziyareti beni gerçekten çok mutlu etti. Bugüne kadar sizlerle birlikte sizlerin desteği ile Çankırı’mıza güzel hizmetler yaptık. Allah nasip eder de yeniden seçilirsem devam eden projeleri tamamlayacağız.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner304