banner198

Çocuk korosundan muhteşem konser...

Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen konsere başta Çankırı Valisi Uzun, Başkan Dinç ve Baro Başkanı İdris Şahin ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Çocuk korosundan muhteşem konser...
banner145

Çankırı Belediyesi Çocuk Korosu tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen 23 Nisan Konseri Atatürk Kültür Merkezinde yapıldı.

 

Belediye Çocuk Korosunun konserine Çankırı Valisi Şemsettin Uzun ve eşi, Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Ağır Ceza Reisi İsmail Sezgin, Çankırı Barosu Başkanı İdris Şahin, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Yaklaşık iki saat süren muhteşem konser iki bölüm halinde izleyenlerin beğenisine sunuldu. Koro Şefliğini Mehtap Meydaneri yaparken orkestrayı oluşturanlar ise Bolu İzzet Baysal Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileriydi. Konsere verilen on dakika ara sırasında Vali Şemsettin Uzun ve Belediye Başkanı İrfan Dinç, sesleri ile gelenleri adeta büyüleyen çocuklara kırmızı karanfil ve çeşitli hediyeler verdiler.

 

Çocuk korosunun ikinci bölümünde de muhteşem performans sergilediği konserin bitiminde bir konuşma yapan Belediye Başkanı İrfan Dinç şunları söyledi:

 

“Sevgili yavrularımız bize çok güzel bir akşam yaşattılar. Onları kutluyorum, öpüyorum ve çok teşekkür ediyorum. Hayat boyu hep böyle cıvıl cıvıl olmalarını, hep böyle büyüklerine, bizlere pozitif enerji vermelerini diliyorum. Tabiî ki koromuzun oluşmasında büyük bir emeği veren değerli hocamız Mehtap Meydaneri’ne de şükranlarımızı sunuyor, tebrik ediyorum. İnşallah yeni bir 23 Nisan akşamına sağlıcakla, böyle hep beraberce buluşmayı temenni ediyor, hepinize saygılar sunuyorum”.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER