banner198

Bir dönem daha!

AK Parti İl Başkanı Mustafa Selci Haziran ayında gerçekleştirilecek İl Kongresinde yeniden aday olacağını açıkladı.

Bir dönem daha!
banner145

Vedat Beki - Çankırı (özel)

AK Parti İl Başkanı Mustafa Selci, Haziran ayı içerisinde yapılacak kongreye aday olarak gireceğini açıkladı.

 

Selci ile yerel seçimler öncesi yaptığımız görüşmede "İl Başkanlığına yeniden aday olacak mısınız" sorumuza "Yerel seçimler sonrası oluşacak konjoktörü değerlendirerek ona göre karar vereceğim" demişti.

 

Ve belirlenen takvim seçim sonrası yaklaşık bir ayını tamamladı. AK Parti Çankırı İl Başkanı Mustafa Selci de İl Yönetim Kurulu toplantısında ilk açıklamasını da yönetim kurulu üyelerine yaptı: Yeniden adayım...

 

Bir kez daha adayım...

AK Parti İl Başkanı Mustafa Selci ile yaptığım yaklaşık bir saatlik görüşmede Kızılırmak İlçe Kongresinin 23 Mayıs Cumartesi günü yapılacağını belirterek önümüzdeki süreç ve adaylığı ile ilgili şunları söyledi:

 

"Daha önceki görüşmemizde de iki görüşme yaptıktan sonra başkan adaylığımı açıklayacağımı söylemiştim. Sözünü ettiğim o görüşmeleri gerçekleştirdim. Milletvekillerimizle de ayrı ayrı görüştüm. Pazartesi günü İl yönetim kurulu olarak yaptığımız toplantıda birlikte görev yaptığım arkadaşlarımın huzurunda da ilk kez yeniden aday olacağımı açıkladım. Şimdi de sizin aracılığınızla kamuoyuna açıklıyorum. Haziran ayında yapılacak olan il kongremize aday olarak katılacağım."

 

Başka aday çıkmasını bekliyor musunuz?

"Sizce Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Boz aday olur mu?" sorumuzu İl Başkanı Mustafa Selci "Hüseyin Boz aday değil! Daha önce de size söylemiştim. Ben aday olursam Hüseyin Boz aday olmaz. Önümüzde yapacağımız kongremizde öyle sanıyorum ki uzlaşarak tek aday olarak girersem kimse şaşırmasın. İkinci aday olmaz mı? Olabilir... Ama ben AK Parti Çankırı İl Kongresinin büyük bir uzlaşı içerisinde, birlik beraberlik içerisinde gerçekleşeceğini düşünüyorum.”

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER