banner198

Başkandan ŞEHİTLİK PARKI müjdesi!

Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Başkan İrfan Dinçi makamında ziyaret ettiler.

Başkandan ŞEHİTLİK PARKI müjdesi!
banner145

Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Teke veYönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanı İrfan Dinç’i makamında ziyaret ettiler.

 

Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin yeni başkanı Yüksel Teke “Bizlerin mücadelesi bu vatan uğruna canlarını feda edenlerin mücadelesidir. Bizler de memleketimiz için faydalı çalışmalara imza atmak istiyoruz. Onun içindir ki hep bir aradayız. Çankırı’daki şehit ve gazi aileleri olarak hepimiz bir arada, dimdik ve ayaktayız.” dedi.

 

Duygu ve düşüncelerini samimi bir şekilde ifade eden Belediye Başkanı İrfan Dinç “Sizleri kalabalık bir şekilde burada görmek beni çok duygulandırdı. Üç dört kişi ile de gelebilirdiniz. Bunca işiniz ve gücünüz varken bu kadar kalabalık bir şekilde, teşrif etmeniz bizleri inanın çok mutlu etmiştir. Belediye Başkanı olarak daha önce de olduğu gibi, şu andan itibaren de yine yanınızda olacağım. Bu konuda kesinlikle tereddüt etmeyin. Üstümüze ne vazife olursa, ne görev düşüyorsa her zaman hizmetinizdeyiz. Ayrıca içerisinde şehitlerimizi temsil eden bir anıtın bulunduğu ‘ŞEHİTLİK PARKI’ projesi üzerinde çalışıyoruz.. Tamamlandığında hem sizlere layık, hem de kentimize yakışır bir eser kazandırmanın peşindeyiz” dedi.

 

Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Teke, içinde Çankırı’mızın tüm şehit resimlerinin bulunduğu bir panoyu Belediye Başkanı İrfan Dinç’e takdim etti. Ziyaret topluca çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER