banner198

Vali Öner son gün mesaisinde 10 ilçeyi ziyaret etti

Çankırı Valisi Ali Haydar Öner, Çankırıdaki son gün mesaisini ilçeleri ziyaret ederek tamamladı.

Vali Öner son gün mesaisinde 10 ilçeyi ziyaret etti
banner145

Sabahın erken saatlerinde ziyaretlerine Eldivan ilçesinden başlayan Vali Öner, Şabanözü, Orta, Çerkeş, Atkaracalar, Kurşunlu, Ilgaz, Korgun, Yapraklı ve Kızılırmak İlçelerine yaptığı ziyaretlerle devam etti.

 

Kendisini Hükümet Konağı önünde karşılayan Kaymakamlar, Belediye Başkanları, kamu çalışanları, İl Genel Meclis Üyeleri ve vatandaşlarla tek tek tokalaştı.

 

Kaymakamlıklarda yapılan sohbetlerde Vali Öner, “4,5 yıllık beraberliğimiz var. Yaptığımız tüm güzel işleri birlikte başardık. Umut ediyorum ki, insanlar bu yılları güzel düşüncelerle ansınlar. Buraya gelen Valimiz Şemsettin Uzun da başarılı, takipçi, çalışkan, nitelikli bir arkadaşımız. Yarım kalan projeleri tamamlayacak ve Çankırı için yeni projeler üretecek, Çankırı’nın gelişmesinde büyük katkıları olacak bir arkadaşımız. Ilgaz İlçemiz içinde bir şanstır kendisi. Benim ayak bileğimdeki eski bir kırık nedeni ile kayak yapamıyorum. Şemsettin Bey çok güzel kayak yapabiliyor. Kayak sporunu biliyor ve ilgileniyor olması Ilgaz için ayrı bir şans olacaktır diye düşünüyorum” dedi.

 

İlçe ziyaretlerini tamamlayan Vali Öner, Çankırı’da veda ziyaretlerini tamamlayarak 7 Ocak 2009 Çarşamba günü saat 11.00’de Çankırı’daki görevinden ayrılarak Valilik önünden uğurlanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER