banner198

Yarış yordu ve Başkan Dinç toplantıda uyudu

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç dün Vali Ali Haydar Öner için düzenlenen törende oturduğu koltukta derin bir uykudaydı…

Yarış yordu ve Başkan Dinç toplantıda uyudu
banner145

Yer Atatürk Kültür Merkezi ve…

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç dün Vali Ali Haydar Öner için düzenlenen törende oturduğu koltukta derin bir uykudaydı…

AK Partinin Çankırı Belediye Başkan adayının kesinleşmesi aşamasına kadar yaşanan süreç Belediye Başkanı İrfan Dinç’i bir hayli yorduğu kesin.

Gündüz mesaisi ile birlikte gecenin geç vakitlerine kadar süregelen telefon ve karşılıklı görüşmeler Başkan Dinç’i bir hayli yormuş ki, dün Isparta Valisi Ali Haydar Öner için Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen “Fahri Doktora” verilmesi töreninde oturduğu koltukta uzun bir şekerlemeyi de gerçekleştirdi.

Çankırı Valisi Şemsettin Uzun ve Cumhuriyet Başsavcısı Vahit Kemal Esengin’in arasında oturan Başkan Dinç’in başı tören başladıktan kısa bir süre sonra sağ yanına düştü!

Biraz ileride oturan Çankırı Ticaret Borsası Başkanı Hüsnü Ünal’ın ikazlarıyla uyanmak zorunda kalan Başkan Dinç, toplantıyı kaldığı yerden izlemeye başladı.

Biz de fotoğrafı akşam saatlerinde masaya yatırdık ve hangi başlığı atalım diye oldukça kafa yorduk! Sonuçta “Yarış yordu, Başkan uyudu” dedik ve haberi sizlere sunduk!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner304