banner198

BBP'li Şenol Şahin'den çok sert açıklama

BBP Çankırı Belediye Başkan Adayı Şenol Şahin, yaptığı yazılı açıklamada BBP'nin girdiği seçim yarışında beklenenden fazla ilgi gördüğünü kaydetti

BBP'li Şenol Şahin'den çok sert açıklama
banner145
BBP Çankırı Belediye Başkan Adayı Şenol Şahin,BBP'nin 30 mart yerel seçimleri için başka bir siyasi partiye destek vereceği yönünde iddialar orta atıldığını ifade ederek, bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi. 


Şahin, yaptığı yazılı açıklamada BBP'nin girdiği seçim yarışında beklenenden fazla ilgi gördüğünü kaydetti.

 

Yıllardır iki siyasi partiye hapsedilmiş Çankırı kaderinin bu yerel seçimlerde BBP'nin aktif çalışmaları neticesinde değişeceğini kaydeden Şahin, BBP'nin seçimlerde başka bir siyasi partiye destek vereceği iddialarını çok sert bir dile yalanladı.

 

 Şahin şunları kaydetti: 

 

"Bazı odakların maalesef kamuoyunda, bilinçli ve kasıtlı bir şekilde söylentiler halinde yaygınlaştırmaya çalıştığı, Büyük Birlik Partisi, A veya B  siyasi partisini destekliyor veya destekleyecek söylentileri, seçmenlerimizin ev, iş veya cep telefonlarından aranarak veya mesaj bırakılmak suretiyle, Büyük Birlik Partisi’nin seçimlerden çekildiği gibi asılsız ve kirli propagandaların yapılması, partimizin sokaklarda ve caddelerde asılı olan pankart ve bayraklarımızın, sökülmesi yırtılması ve partimize karşı olan hazımsızlığı şiddetle kınıyor ve bu ahlak dışı eylem sahiplerini ahlaklı siyaset yapmaya davet ediyorum. 

 

Bu söylentiler ve eylemler kirli, asılsız, karalama ve yıpratma içerikli olup, Büyük Birlik Partisini siyasi arenadan uzaklaştırmaya çalışma girişimleridir. 

 

Bu eylem ve girişimlerin amacı, görsel unsurlar ve psikolojik baskı oluşturarak seçmenin ilgisini ve dikkatini kendi istedikleri yöne çekerek, seçmenin özgür iradesine tecavüz etmektir. Çankırı halkımızın bu kirli oyunlara ehemmiyet vermeyeceğine ve bu zorba zihniyete 30 Mart günü, sandıkta gerekli cevabı vereceğine inancımız sonsuzdur. "

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2014, 01:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner304