banner198

İYİ Parti'de Özcan adaylığını açıkladı!

Umut Özcan, İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığı'na adaylığını ilan etti.

İYİ Parti'de Özcan adaylığını açıkladı!
banner145

İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığı, kongreye hazırlanıyor. Bir ay içerisinden gerçekleştirilecek olan kongre için Umut Özcan, İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığı'na adaylığını ilan etti.

Bir otelde gerçekleştirilen toplantıda basın mensuplarıyla bir araya gelen Umut Özcan, adaylığını açıkladı. Özcan, "Bugün buradaki toplantımızın amacı İYİ Parti Genel Merkezi'mizin aldığı karar gereği ilçe kongrelerimiz tamamlandı. Tahmini 1 ay gibi bir zaman içerisinde İYİ Parti Çankırı İl Kongresi yapılacak. Bugün burada sizin huzurunuzda İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığı adaylığımı açıklıyorum. Ekip arkadaşlarımızla beraber İYİ Parti'nin ilke ve amaçları doğrultusunda çalışmalarımızı yürüteceğiz." dedi.

Özcan iyi bir Türkiye için yola çıktıklarını ifade ederek, "İyi bir Türkiye için yola çıkıyoruz. İyi insanları insanlık tarihine armağan etmiş bir milletiz. Hoca Ahmet Yesevi, Mevlana, Hacı Bektaş-ı Veli, Yunus Emre bu milletin iyi insanları arasından yetişti. Onlar insanlara iyiliği, iyi insan olmayı öğütlediler. İyiliğin peşinden koştular. İyi insanlar iyi bir Türkiye için bir araya geliyoruz. Milletimize ve Çankırılı hemşerilerimize inanıyor ve güveniyoruz." şeklinde konuştu.

Başkan adayı Özcan, "Zor dönemde ve zor şartlarda yola çıktığımızın farkındayız. Milletimize ve Çankırılılara birlik ve beraberlik getirmek için yola çıkıyoruz. İYİ Parti Çankırı İl Teşkilatı'nda adil olacağız. Adaleti sağlayacağız. Mazlumun, haklının yanında zalimin karşısında olacağız." ifadelerine yer verdi.

Umut Özcan, 2023 seçimlerinde Çankırı'dan kesin 1 vekil çıkaracaklarını ifade ederek "2023 yılında yapılacak olan seçimlerden önce gitmediğimiz köy, kasaba ve ilçe bırakmayacağız. Çankırı'dan %100 bir vekil çıkartacak, ikinci için zorlayacağız. Çalışma arkadaşlarıma güveniyorum." şeklinde konuştu.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2022, 03:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner304

banner303