banner198

Vali Aktaş'tan, güreşin ruhuna uygun selamlaşma!

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş'ın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ziyaretinden objektiflere renkli kareler yansıdı.

Vali Aktaş'tan, güreşin ruhuna uygun selamlaşma!
banner145

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş'ın  Gençlik Hizmetleri ve Spor  İl Müdürlüğü ziyaretinde selamlaştığı bir personele "el- ense" çekmesi objektiflere renkli kareler yansımasına yol açtı.


Çankırı Valilisi Hamdi Bilge Aktaş, göreve gelmesinin ardından resmi kurumlara hız verdiği  ziyaretler kapsamında  bugün Gençlik Hizmetleri ve Spor  İl Müdürlüğüne ziyarette bulundu.


Uhud Kadir Işık Gençlik Merkezi kapısında İl Müdürü Ekrem Gerginci ve personel tarafından karşılanan Vali Aktaş, kendisini tanıtan Mustafa Gökmen'in  Güreş antrenörü olduğunu öğrenmesi üzerine; şaşkın bakışlar arasında bir anda hocaya hamle yaparak "el-ense" çekti. Aktaş'ın Güreş'in ruhuna uygun bir selamlaşmada bulunması resmi ortamın bir anda sıcak havaya bürünmesini sağladı. Vali Aktaş'ın bu hareketi personel arasında tebessümle karşılandı.Gençlik Merkezini gezen ve  çalışmaları hakkında bilgi alan Aktaş'a, Gerginci tarafından ebru tablo hediye edildi.    

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2017, 22:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER