Çankırı’da farklı lezzetler sunan işletme, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Yaklaşık 6 aydır Çankırılılara hizmet veren Seyfa Restaurant sahibi genç girişimci Muhammed Fatih Müjdeci,  iş yerinin Çankırı’da helal sertifikaya sahip olan ilk ve tek restaurant olduğunu ifade etti.

Çankırılıların damak tadına hitap eden yemek çeşitleriyle  müşterilerine hizmet verdiklerini belirten Müjdeci, özellikle sulu yemek, kebab ve kiremit çeşitlerinin müşteriler tarafından çok beğenildiğini kaydetti.

İşletmede 10 kişiyle hizmet verdiklerini anımsatan Müjdeci, farklı lezzet durakları arayan Çankırılıları hazırladıkları birbirinden lezzetli yemekleri tatmak için Seyfa Restauran’ta beklediklerini söyledi.

Açılışından itibaren yaptıkları yemeklerde, ek maliyetten kaçınmadan müşteri memnuniyetini dikkate aldıklarını belirten Müjdeci, Çankırı’da Seyfa Restaurant adı ile tüm ürünlerinin İslami usullere uygun olarak hazırladıklarını ve müşterilerine sunduklarını kaydetti.

Hijyene önem verdiklerini dile getiren Müjdeci, bunun için açık mutfak yaptıklarını, Çankırı’ya kaliteli hizmet sunmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceklerini anlattı.

 


Editör: Haber Merkezi