Çerkeş’in Tarihi, Kültürel ve Gastronomi Zenginliklerini Keşfedecek "Karaelmas Turizm Ekspresi" Yola Çıkıyor! Çerkeş’in Tarihi, Kültürel ve Gastronomi Zenginliklerini Keşfedecek "Karaelmas Turizm Ekspresi" Yola Çıkıyor!

Ankara Çerkeş Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları, "Soğuk Kışa, Sıcak El" adıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere kampanya başlattı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Gençlik Kolları Başkanı Cihangir Taşlıgül, “Çerkeş'te yaşayan 55 ihtiyaç sahibi öğrenci kardeşimize bot ve mont hediyesinde bulunduk. Gelen bağışlar ile aldığımız hediyelerimizi ilgili öğrencilerimize vermeleri için paketlerimizi İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Yılmaz beye teslim ettik. Bağışta bulunan, maddi ve manevi destek olan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Belirtmek isteriz ki bu "sosyal dayanışma ve yardımlaşma" programlarımız sürekli olarak devam edecektir. Bu da siz kıymetli hemşerilerimizin maddi ve manevi desteğiyle olacaktır. Sizleri bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz. Allah yapmış ve yapacak olduğunuz hayırlarınızı kabul eylesin.” dedi.

Editör: Haber Merkezi