banner198

Çankırı markası 44 ilde 200’den fazla satış noktasına ulaştı!

Çankırı Korgun Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’de 15 bin 541 metrekare açık ve 5 bin metrekare kapalı alanda üretim yapan Ergo Yatak, 44 ilde 200’den fazla satış noktasına ulaştı.

Çankırı markası 44 ilde 200’den fazla satış noktasına ulaştı!
banner145

Çankırı Korgun Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’de 15 bin 541 metrekare açık ve 5 bin metrekare kapalı alanda üretim yapan Ergo Yatak, 44 ilde 200’den fazla satış noktasına ulaştı.

2021 yılında İşbir Holding bünyesine katılan Ergo Yatak, 44 ilde 200’den fazla satış noktasına ulaşarak sektörde güven kazanmaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında genişleyen satış noktası ağıyla herkesi iyi uykularla buluştururken, kaliteyi ve güveni tüm tüketici gruplarına sunuyor.

Herkes için iyi uyku o

“Herkes için iyi uyku O” anlayışıyla hareket eden marka, geliştirdiği sağlıklı uyku teknolojileriyle uyku kültürüne katkı sunmaya devam ediyor. Güçlü kurumsal kimliği ve tecrübeli ekibiyle kısa sürede; 44 ilde 200’den fazla satış noktasını hizmete açtı. Büyümeye devam eden bayi ağına her geçen gün yenilerini eklemeye devam eden Ergo Yatak’ın bu yılki hedefi 300 satış noktası.

Yılda 70 bin adet üretim

İşbir Holding Ceo’su Metin Gültepe, “Ergo Yatak markası ile tüm tüketici gruplarını sağlıklı uykularla buluşturma misyonuyla hareket ediyoruz. Bu görüşümüzün bir parçası olarak üretime yönelik stratejilerimize her geçen gün bir yenisini daha ekliyoruz. 1991’den bu yana üretimine devam eden Ergo Yatak markasını geçtiğimiz yıl İşbir Holding Ailesi’ne dahil ettik. Gerçekleştirdiğimiz satın alım ile yeni markamızda yatak üretim kapasitemizi önemli ölçüde artırdık. Bu kapsamda, tesisimizde bonel yaylı, paket yaylı, ve visco yatak gruplarında üretim yapıyoruz. Bu marka ile amacımız, İşbir kalitesini tüm tüketici gruplarıyla buluşturmak.” dedi.

Kalkınmayı destekleyen girişim

Çankırı Korgun Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’de 15 bin 541 metrekare açık ve 5 bin metrekare kapalı alanda üretim yapan Ergo Yatak, ülke istihdamına ve ekonomisine artı değer sağlarken, öncü ve yenilikçi tasarımları ile sektörde fark yaratıyor.

Her ihtiyaca çözüm var

Yıllara dayanan İşbir Holding deneyimi ve güvencesiyle üretimini sürdüren marka, her ihtiyaca, her tercihe uygun geniş skaladaki ürün gamı ile tüm tüketici gruplarına etkili çözümler sunuyor. Her adımda kaliteye vurgu yapan, yıllara meydan okuyan dayanıklı ürünleri ile de oteller ve kurumsal projelerin öncelikli tercihleri arasında yer almaya devam ediyor.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2022, 14:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

1991 yılında Elezığdan gelip .altyapısı tamamlanmamış suyu elektriği yetersiz.yolları tozlu geceleri ıssız bir bölgede ilk bir iki yatırımcıdan biri olan ERGO yaylı yatak tesislerini kuran 60 yıllık sanayici KÖKSAL ailesinin efsana nesli tükenmek üzere olan örnek ve dürüst altın kalitesi vasıflarını taşıyan ferdi Saffet KÖKSAl.ı bu vesileyle hatırlamamak haksızlık olur
5 hatta 10 yıl deforma olmayan tüm baskılara rağmen 2.sınıf malzeme kullanmayarak Ülke otel ve aile kullanıcılarında sarsılmaz ERGO markasını yaratan bu güveni ülke sınırları dışına taşıyan an ak bir çok sanayicinin yaşadığı mali darboğazları aşma zorluğu nedeniyle tesis ve Ergo markasını osb yönetim kurulu başkanı iken 2021 yılında ülkemizin en prestijli kurruluşu İŞBİR HOLDİNG.e devdetmiştir
Osb ye gelişi ile bölgeye çok önemli değer katıp öncülük etmiş olan sanayi ve iş vede insanlık aleminde yeri zor dolacağına inandığjm Saffet KÖKSAL.a istanbuldaki yeni yaşamında sağlık ve esenlikler diliyorum.
Son 8 yıl yaptığj osb başkanlığı yürekli ve isabetli hizmetleri ile ayrıca osb gelişmesi yokluk içindeki bütceyi milyonu aşan seviyedeki yönetim basiretide hertürlü övgüye değerdir. 7.8 sayısına düşmüş çalışan tesisi sayısının ayrjldığında 20 yi aşması yatırımcı sayısının 35 lere ulaşmasında onun güven abidesi duruşunun büyük payj vardır.
Tüm osb ailesine ve mensuplarına korguna çankırıya selam olsun.Hatırlayın istedim.

Turan yılmaz
Turan yılmaz - 2 yıl Önce

Tebrikler. Gurur duyarak okuduk

Kerim Çetin
Kerim Çetin - 2 yıl Önce

Çankırı değil Korgun!

SIRADAKİ HABER

banner304