banner198

Başkan Dinçin 23 Nisan mesajı...

Belediye Başkanı İrfan Dinç yayımladığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamanın mutluluğu ve sevinci ile tüm çocuklarımızı kutluyorum dedi.

Başkan Dinçin 23 Nisan mesajı...
banner145

Belediye Başkanı İrfan Dinç 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Dinç mesajında “Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 88. yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamanın mutluluğu ve sevinci ile tüm çocuklarımızın 23 Nisan Bayramını canı gönülden kutluyorum” dedi.

 

Başkan Dinç mesajında şu görüşlere yer verdi:


“Bu bayram bir taraftan Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı, egemenliğin ilan edildiği anlamlı bir gündür. Öbür taraftan 'yarının büyükleri, geleceğin garantisi' çocuklar için bir şenlik niteliği taşır. Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk'ün Türk çocuklarına armağan ettiği bayram dünya çocukları arasında sevgi ve dostluk bağlarının geliştirilmesi ve tüm insanların barış içinde yaşayacakları bir dünyanın oluşmasına katkıda bulunmaktadır. 23 Nisan’ın 88’inci yıldönümünün kutlandığı bugün bunun idrak edilmesinin onurunu yaşıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlar, sevgi ve barışın her zaman daim olmasını temenni ederim.”

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER