banner198

Ekonomik kriz yatırımları engellemiyor...

Çankırılı işadamı Yaşar Ayhanın yönetim kurulu başkanlığı yaptığı Yunus Marketler Ankara-Demirlibahçede yeni şubesini açtı.

Ekonomik kriz yatırımları engellemiyor...
banner145

Çankırılı işadamı Yaşar Ayhan'ın yönetim kurulu başkanlığı yaptığı Yunus Marketler Ankara-Demirlibahçede yeni şubesini açtı.

Ülkede yaşanan ekonomik krize ve buna bağlı olarak yatırımların durma noktasına geldiği ülkemizde, Çankırı’nın yetiştirdiği başarılı işadamlarından Yaşar Ayhan’ın Yönetim Kurulu başkanlığını yaptığı Yunus Marketler A.Ş. mağazalar zincirine her geçen gün yeni halkalar eklemekten geri kalmıyor.

2009 yılının ilk mağazasını Ankara Pursaklar'da açan Yunus Marketler Zinciri, aradan geçen iki haftadan sonra 2009 yılının ikinci mağazasını da Mamak Demirlibahçe'de hizmete açtı.

2009 yılına hızlı bir giriş yapan Yunus Marketler Zinciri 24 Ocak Cumartesi günü Demirlibahçe şubesinin açılışını müşterileri ile beraber kurdela keserek yaptı. Açılış etkinlikleri kapsamında müşteriler hem eğlendiler hem de hesaplı alışverişin keyfini sürdüler. Demirlibahçe Şubesi, bölge halkına 350 metre karelik alanda 13 personel ve 3 kasasıyla hizmet veriyor. Çok kısa bir süre içerisinde Polatlı'da ikinci bir şubenin açılışının daha gerçekleştirileceğini dile getiren Yunus Market yöneticileri 2009'da pek çok sürpriz açılışın daha gerçekleştirileceğini ifade ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER