Milliyetçi Hareket Partisi Kurşunlu’da seçim iletişim merkezini geniş katılımlı bir törenle açtı. AK Parti ve MHP arasında seçim yarışının en hızlı geçeceği ilçelerin başında gelen Kurşunlu’da MHP teşkilatı seçimlere hızlı başaldı.

Gövde gösterisine dönüşen açılış törenine; MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çankırı Milletvekili Dr. Pelin Yılık, MHP İl Başkanı Ahmet Kurt, MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Korhan Mastı, MHP Korgun Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Kozan il ve ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

MHP İlçe Başkanı Önder Demirhan yaptığı konuşmada, “bundan 10 yıl önce Kurşunlu Çankırı’nın önde gelen 3 ilçesinden birisiydi. Şuanda beşinciliğe, altıncılığa kadar geriledi. Biz çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda inşallah, Kurşunlumuzu hak ettiği yere getirmek için gece gündüz çalışcağız. Ayırmadan, ayrıştırmadan milleti kucaklayan bir yönetim sergileyeceğiz.”dedi.

Uslu: Beytümal'a sahip çıkacağız -

MHP Kurşunlu Belediye Başkan Adayı Şerafettin Uslu’da Beytülmal'a sahip çıkacağına vurgu yaptı. Uslu, “Her zaman yenilikçi, şeffaf, hakkaniyetli ve en önemlisi adaletli olacağız. Aynı zamanda azimli, kararlı ve dürüst olacağız. Kısacası gönül ve hizmet adamı olacağız. Hiç kimsenin adamı olmayacağız!  Sadece Türkiye Cumhuriyeti Devletinin adamı olacağız. Kurşunlunun menfaatine olmayan hiçbir işe imza atamayacağız. Beytülmal'a sahip çıkacağız. “dedi.

Nefes borusuna yiyecek kaçan şehit ağabeyi vefat etti! Nefes borusuna yiyecek kaçan şehit ağabeyi vefat etti!

Konuşmaların ardından protokol yeleri açışlı kurdelesini kesti.

Editör: Haber Merkezi