Sosyal Bilimler Lisesi Ankara’da eğitimde işbirliği protokolü imzaladı.

Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi ile Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi arasında eğitimde işbirliği protokolü imzalandı.

Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi “Hedefimi Belirliyorum Projesi” ile üst öğrenim kurumları ziyareti, üniversitelerde derse katılım, simülasyon denemeleri, mesleki eğilim envanterleri, öğrenci danışmanlık ve kulüp etkinlikleri uygulamalarının yer aldığı çalışmalar yürütüyor. Bu kapsamda Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi ile yapılan protokol ile de çalışma alanları genişletildi.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü M.Volkan Kavak, psikolojik danışman Ayşe Sümeyye Şeker ile Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Musa Kasım Arıcan, Genel Sekreter Saim Durmuş, Genel Sekreter Yardımcısı Muhammed Tan ile toplantı gerçekleştirildi. Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerine ufuk açacak, geleceği planlamada yardımcı olacak etkinliklerin yanında üniversiteye giden yolda son basamak olan lisede akademik hayata dair kazanımların edinilmesinde paydaş olunacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Toplantı sonrası Prof.Dr. Musa Kasım Arıcan ve Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk tarafından eğitimde işbirliği protokolü imzalanmıştır. İşbirliği protokolünün ardından hediye takdimi gerçekleştirilmiştir. Çalışmanın okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını dileriz.

Editör: Haber Merkezi